Masa o kobietach polskiej mafii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 2.90 / 5.00
liczba ocen: 2109
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.00 zł
18.20 zł
21.56 zł
23.80 zł
24.68 zł
Pozostałe księgarnie
21.00 zł
23.24 zł
23.52 zł
23.78 zł
25.19 zł
25.20 zł
26.04 zł
27.99 zł
27.99 zł
27.99 zł
27.99 zł
29.90 zł
Opis:

Kim są matki, żony i kochanki gangsterów znad Wisły? Które z nich wyszły z cienia wielkich mafiosów? Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie! Rozmowy dziennikarza Artura Górskiego z byłym gangsterem tzw. grupy pruszkowskiej to wstrząsające opowieści o kobietach polskiej mafii. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? A Monika Z., żona Słowika, dama z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa? Albo Agnieszka R., konkubina Świni? Kim są git-falbany? Jak doszło do tego, że piękna Polka trzęsła kalabryjską ’ndranghetą?Szaleńczo zakochane? Żądne sławy i luksusu? A może z ambicjami, by wpływać na decyzje mafii?„Wiele osób odradzało pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni! – ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy?W tej książce znajdują się rzeczy niewygodne dla wielu – i dla gangsterów, i dla biznesmenów, i dla polityków, a nawet dla celebrytów. Także dla samego Masy, który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą”.Artur Górski

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Bardzo ciekawa ksiazka przedstawiajaca jaka role odegraly kobiety w zyciu mafii pruszkowskiej.
  Dowiem sie z niej zarowno jak zyly i jak odbieraly prace swoich mezow zony bossow pruszkowskich oraz jak postrzegani byli sami mafiozi przez zwykle kobiety z dyskotek, chcace sie wbic na salony :)
  Ksiazka zawiera sporo dziwnych ekscesow jakich dopuszczali sie czlonkowie mafii pruszkowskiej na kobietach.

 • Awatar

  Moim zdaniem najciekawsze w tych wynurzeniach jest to jak postrzegają siebie przestępcy - "mafiosi", a sam czytelnik powinien ocenić czy można kogoś takiego zresocjalizować. I czy będzie w stanie odpokutować całe zło jakie zrobił.

 • Awatar

  Bardzo dobra książka.
  Polecam do przeczytania jeżeli ma się więcej niż 5 minut wolnego czasu, bo strasznie wciąga.

Inne proponowane
Warto zerknąć