ebook Masa o kobietach polskiej mafii
2.85 / 5.00 (liczba ocen: 2355)

Masa o kobietach polskiej mafii

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kim są matki, żony i kochanki gangsterów znad Wisły? Które z nich wyszły z cienia wielkich mafiosów? Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie! Rozmowy dziennikarza Artura Górskiego z byłym gangsterem tzw. grupy pruszkowskiej to wstrząsające opowieści o kobietach polskiej mafii. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? A Monika Z., żona Słowika, dama z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa? Albo Agnieszka R., konkubina Świni? Kim są git-falbany? Jak doszło do tego, że piękna Polka trzęsła kalabryjską ’ndranghetą?Szaleńczo zakochane? Żądne sławy i luksusu? A może z ambicjami, by wpływać na decyzje mafii?„Wiele osób odradzało pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni! – ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy?W tej książce znajdują się rzeczy niewygodne dla wielu – i dla gangsterów, i dla biznesmenów, i dla polityków, a nawet dla celebrytów. Także dla samego Masy, który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą”.Artur Górski

Masa o kobietach polskiej mafii od Artur Górski, Jarosław "MASA" Sokołowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Bardzo ciekawa ksiazka przedstawiajaca jaka role odegraly kobiety w zyciu mafii pruszkowskiej.
  Dowiem sie z niej zarowno jak zyly i jak odbieraly prace swoich mezow zony bossow pruszkowskich oraz jak postrzegani byli sami mafiozi przez zwykle kobiety z dyskotek, chcace sie wbic na salony :)
  Ksiazka zawiera sporo dziwnych ekscesow jakich dopuszczali sie czlonkowie mafii pruszkowskiej na kobietach.

 • Awatar

  Moim zdaniem najciekawsze w tych wynurzeniach jest to jak postrzegają siebie przestępcy - "mafiosi", a sam czytelnik powinien ocenić czy można kogoś takiego zresocjalizować. I czy będzie w stanie odpokutować całe zło jakie zrobił.

 • Awatar

  Bardzo dobra książka.
  Polecam do przeczytania jeżeli ma się więcej niż 5 minut wolnego czasu, bo strasznie wciąga.

Warto zerknąć