ebook Angielski - Niezbędne zwroty i wyrażenia 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski - Niezbędne zwroty i wyrażenia 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 21.52
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł
20.21 zł
21.52 zł
24.21 zł
Inne proponowane

Audio Kurs uczy 650 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Niezbędne zwroty i wyrażenia część 2 to doskonałe repetytorium leksykalne dla osób początkujących i średnio zaawansowanych - łącznie z częścią 1 uczy ponad 1300 wyrażeń. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy, kto uczy się języka angielskiego powinien je znać, aby mówić płynnie i swobodnie. Kurs polecamy też wszystkim wyjeżdżającym za granicę.

Spróbuj efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 18 najważniejszych zagadnień, m.in. wygląd, prowadzenie interesu, przestępczość, zdrowie i choroby, finanse, ekonomia, pieniądze, a także stosunki międzyludzkie, czas wolny, nauka, technika i media. Kurs stanowi szczególn1 pomoc dla osób przygotowujących się do nowej matury i FCE. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Angielski - Niezbędne zwroty i wyrażenia 2 - audiobook od Autor nieznany możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć