Angielski - Praca za granicą - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena polecana: 21.52
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.52 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.25 zł
21.52 zł
24.21 zł
Opis:

Angielski Praca za granicą to kurs przygotowany specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających do pracy do krajów anglojęzycznych. W łatwy i skuteczny sposób uczy setek zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w sytuacjach związanych z pracą, uczy specjalistycznego słownictwa i kształci rozumienie ze słuchu oraz umiejętność komunikowania się. Płyta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych.

Materiał kursu obejmuje 14 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin, m. in. opieka nad dziećmi, praca w gastronomii, praca w hotelarstwie, praca na budowie, praca na farmie oraz słów i zwrotów niezbędnych w takich zawodach jak: kierowca, kurier, hydraulik, elektryk, pomoc domowa, sprzedawca, pracownik magazynu i inne.

E-book (64 strony) zawiera transkrypcje wszystkich nagrań, tłumaczenia oraz przydatny angielsko-polski słowniczek wraz z indeksem słówek.

Kurs uzupełniają wzory listów motywacyjnych i życiorysów w języku angielskim oraz praktyczny poradnik, zawierający ważne informacje i wskazówki dla osób szukających pracy w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Angielski - Praca za granicą - audiobook od Autor nieznany możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć