ebook Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach
3.2 / 5.00 (liczba ocen: 39)

Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
16.90 zł
26.88 złpremium: 17.34 zł Lub 17.34 zł
23.12 zł Lub 20.81 zł
28.90 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
21.99 zł
22.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wszystkim się wydaje, że wiedzą, czym jest stres, i że z łatwością potrafią go rozpoznać. Tymczasem objawy stresu bywają różne i wcale nie takie oczywiste – wśród najczęstszych wymienia się: nadmierną agresję, zobojętnienie, brak pewności siebie, ciągłe zmęczenie, ból pleców i szyi, osłabioną koncentrację czy ataki paniki. Jeśli masz kłopot ze stresem lub podejrzewasz, że może on być przyczyną twoich problemów w życiu prywatnym lub zawodowym, to koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Kluczem do zarządzania stresem jest odzyskanie kontroli – nad otoczeniem, czasem, nastawieniem, emocjonalną i fizjologiczną reakcją na niego. Książka wyposaży cię we wszystkie narzędzia do tego potrzebne: najpierw dostarczy ci wiedzy o stresie i mechanizmach jego powstawania, a później udostępni środki i taktyki, które pomogą ci odzyskać kontrolę w konkretnych stresujących sytuacjach. Dowiesz się, jak zarządzać stresem w pracy, m.in. jak wspierać współpracowników i jak chronić siebie przed stresem. W specjalnym dodatku na końcu książki odnajdziesz aż 101 sprawdzonych pomysłów na obniżenie stresu. Znajdź ten najlepszy dla siebie, pokonaj stres i odzyskaj pozytywne spojrzenie na świat!

Dzięki tej książce:

– poznasz konkretne techniki zmniejszające poziom stresu,

– nauczysz się, jak przejąć kontrolę nad otoczeniem i własnymi emocjami,

– zmienisz podejście do stresujących sytuacji w pracy i życiu codziennym,

– dowiesz się, jak zarządzać stresem spowodowanym zmianą lub konfliktem.

Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach od Mike Clayton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć