ebook Nigdy nie wracaj
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 31092)

Nigdy nie wracaj
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 29.67
wciąż za drogo?
19.90 zł
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
25.90 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Czytelnik, który raz rozsmakował się w sensacyjnych przygodach Jacka Reachera wie, że to nazwisko to sama marka w sobie. Jest gwarantem doskonałej i wartkiej akcji. Wiadomo przecież, że Jack Reacher stworzony przed lat przez Lee Childa jest jedyny w swoim rodzaju no i… niepokonany. Nigdy nie wracaj jest XVIII tomem przedstawiającym kolejne wydarzenia z życia byłego majora żandarmerii.

Fabuła:

Kiedy Jack wraca do jednostki, w której pierwotnie służył, spada na niego natłok wiadomości. Każda z nich jest przytłaczająca i wprawiająca w zdumienie. Na miejscu okazuje się także, że dowódca jednostki major Susan Turner, która przyczyniła się do powrotu Reachera do jednostki, zniknęła a jej miejsce zajął pławiący się w biurokracji podpułkownik Morgan. To właśnie Morgan jest posłańcem, który zrzuca na głowę byłego żołnierza trzy „bomby”: postanowiono przywrócić Jacka do służby, grozi mu proces o zabójstwo i rozprawienie się z pozwem skierowanym przeciw niemu o ustalenie ojcostwa. No i oczywiście sprawą z Susan Turner wyjaśnieniem, której trzeba zając się jak najszybciej.

Dynamiczna akcja, niezmiernie szybkie tempo samego śledztwa i wiele spadających ciągle na czytelnika niespodzianek, gwarantuje kolejne niezapomniane wrażenia u boku Jacka Reachera.  

Nigdy nie wracaj od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć