ebook Nigdy nie wracaj
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 31095)

Nigdy nie wracaj
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 27.23
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
22.90 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
25.90 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czytelnik, który raz rozsmakował się w sensacyjnych przygodach Jacka Reachera wie, że to nazwisko to sama marka w sobie. Jest gwarantem doskonałej i wartkiej akcji. Wiadomo przecież, że Jack Reacher stworzony przed lat przez Lee Childa jest jedyny w swoim rodzaju no i… niepokonany. Nigdy nie wracaj jest XVIII tomem przedstawiającym kolejne wydarzenia z życia byłego majora żandarmerii.

Fabuła:

Kiedy Jack wraca do jednostki, w której pierwotnie służył, spada na niego natłok wiadomości. Każda z nich jest przytłaczająca i wprawiająca w zdumienie. Na miejscu okazuje się także, że dowódca jednostki major Susan Turner, która przyczyniła się do powrotu Reachera do jednostki, zniknęła a jej miejsce zajął pławiący się w biurokracji podpułkownik Morgan. To właśnie Morgan jest posłańcem, który zrzuca na głowę byłego żołnierza trzy „bomby”: postanowiono przywrócić Jacka do służby, grozi mu proces o zabójstwo i rozprawienie się z pozwem skierowanym przeciw niemu o ustalenie ojcostwa. No i oczywiście sprawą z Susan Turner wyjaśnieniem, której trzeba zając się jak najszybciej.

Dynamiczna akcja, niezmiernie szybkie tempo samego śledztwa i wiele spadających ciągle na czytelnika niespodzianek, gwarantuje kolejne niezapomniane wrażenia u boku Jacka Reachera.  

Nigdy nie wracaj od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć