Śpiączka
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 740) Ilość stron (szacowana): 239

Śpiączka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.20
Audiobook - najniższa cena: 24.02
wciąż za drogo?
22.20 złpremium: 11.10 zł Lub 11.10 zł
-38% 22.90 zł
22.94 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
33.00 zł
29.23 zł
29.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Doskonały horror niekwestionowanego mistrza gatunku – autora, którego książki sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy, a przeszło dwa miliony nabyli uwielbiający tego autora czytelnicy z Polski.

Mężczyzna budzi się ze śpiączki w górskim miasteczku, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje. I wkrótce może pożałować, że odzyskał świadomość…

Michael przeżywa wypadek samochodowy, w którym ginie jego ukochana. Wraca do przytomności w prywatnej klinice w stanie Montana. Jego obrażenia są poważne – doznał uszkodzenia kręgosłupa, przez dwa miesiące pozostawał w śpiączce. Nie pamięta okoliczności wypadku i nie wie, kim jest. Z dokumentów wynika, że nazywa się Gregory Merrick.

Terapia ma potrwać kilka miesięcy, więc po wyjściu z kliniki Michael zamieszkuje tymczasowo w domu Isobel, pięknej mieszkanki pobliskiego miasteczka Trinity, z którą nawiązuje romans. W miarę upływu czasu odzyskuje sprawność fizyczną i w końcu także pamięć.

Nabiera pewności, że wcale nie nazywa się Gregory, i zaczyna zadawać coraz więcej pytań. Niestety, odpowiedzi niczego nie wyjaśniają. Wydaje się, że wszyscy wokół kłamią, zarówno lekarze, jak i mieszkańcy Trinity.

W miasteczku niewątpliwie dzieje się coś dziwnego. Michael ma wrażenie, że zamieszkują je istoty nie z tego świata: nie zostawiają śladów na śniegu, nagle znikają i nikt ich nie szuka, a nocami ustawiają się w milczeniu pod oknem jego sypialni. Zaczyna dochodzić do przerażającego wniosku, że w rzeczywistości nie żyje, a mieszkańcy Trinity są tylko duchami. Prawda okazuje się jednak znacznie bardziej szokująca...

Absolutny mistrz współczesnego horroru.

„Library Journal”

Masterton po raz kolejny prezentuje najwyższy poziom – tym razem w nietypowej opowieści o duchach. To znakomity horror, wielowymiarowy i pełen suspensu.

„Booklist”

Śpiączka od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Graham Masterton ostatnio ma słabszy okres, dawno nie napisał nic w stylu "Drapieżców" czy "Zaklętych". Tutaj mamy bardzo porządny horror napisany w typowym dla Mastertona stylu, interesujący pomysł, zaskakujace zakończenie (którego jednak możemy sie domyślić chwile wczesniej). Ze względu na sentyment do autora - cztery gwiazdki.

Warto zerknąć