ebook Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście
3.02 / 5.00 (liczba ocen: 125)

Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.96
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
21.96 zł Lub 19.76 zł
27.32 zł
27.32 zł Lub 24.59 zł
22.46 zł
23.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie od dziś wiadomo, że Wrocław stanowi znakomitą scenerię dla sensacyjnych fabuł. Ale takiego literackiego spaceru po Ostrowie Tumskim i jego okolicach jeszcze nie mieliście okazji zaznać. Waszymi przewodniczkami po dawnych cmentarzyskach, tajemniczych mostach, starych bibliotekach, zapomnianych podziemiach będą Zbrodnicze Siostrzyczki – trzy poczytne twórczynie kryminałów. W czasie tej przechadzki spotkacie nie tylko zbrodniarzy i ich ofiary – zetkniecie się również z istotami, w których istnienie nie wszyscy wierzą…

Zbrodnicze Siostrzyczki narodziły się na początku 2012 roku, chociaż każda z Siostrzyczek miała już wtedy za sobą kawał życia. Marta Guzowska („Ofiara Polikseny”, „Głowa Niobe), Agnieszka Krawczyk („Morderstwo niedoskonałe”, „Dziewczyna z aniołem”) i Adrianna Michalewska („Zaułki zbrodni”) stworzyły grupę pisarską, żeby promować powieści kryminalne i sensacyjne, przede wszystkim polskie. Zbrodnicze Siostrzyczki mają na wspólnym koncie dwa tomy opowiadań kryminalnych, pięcioro dzieci, trzech mężów i zmienną liczbę kotów.

 

Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście od Marta Guzowska, Agnieszka Krawczyk, Adrianna Michalewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    "Kryminalny Wrocław" jest zbiorem opowiadań, ale określiłabym je raczej jako opowiadania z dreszczykiem, opowiadania z nutką makabry, ale nie jako opowiadania kryminalne. Zdecydowanie w roli głównej, niemal nachalnie, występuje Wrocław (dlatego zresztą rzuciłam się na tę książkę), chociaż większość opowieści mogłaby się dziać gdzie bądź. Słowo daję, że tę książkę powinno się dodawać obcokrajowcom do przewodników turystycznych - jak nic polecieliby oglądać nawet szalet miejski.
    Opowiadania kryminalne to nie taka prosta sprawa, bo jak w króciutkiej formie zawrzeć spójną intrygę: zagadkę i jej rozwiązanie? Utwory są dość nierówne, mają różny klimat. Moją uwagę zwróciły opowiastki autorstwa Marty Guzowskiej, chyba najbardziej zbliżone do czarnego kryminału, ale "Autor - widmo" Agnieszki Krawczyk też zasługuje na uwagę.
    Czytadło lekkie, przyjemne, ale nie rewelacyjne. Wygląd wersji elektronicznej pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Warto zerknąć