ebook Samolot bez niej
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 1761)

Samolot bez niej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 9 miesiącach
E-book - najniższa cena: 15.35
wciąż za drogo?
-40% 15.35 złpremium: 9.21 zł Lub 9.21 zł
-39% 16.90 zł
23.72 zł Lub 21.35 zł
27.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
-27% 18.41 zł
22.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Lyse-Rose czy Emilie? Kim jest jedyna ocalała z katastrofy lotniczej osoba, trzymiesięczne niemowlę? Dwie rodziny - biedna i bogata - walczą o opiekę nad dziewczynką, którą media ochrzciły Ważką.

Osiemnaście lat po katastrofie pewnemu prywatnemu detektywowi wydaje się, że znalazł rozwiązanie zagadki. Pada jednak ofiarą morderstwa, zostawiając po sobie jedynie dziennik zawierający szczegóły przeprowadzonego śledztwa.

Zostajemy wciągnięci w zapierający dech w piersiach pościg prowadzący od paryskiej dzielnicy Butte-aux-Cailles aż po Dieppe, od Val-de-Marne po zbocza jurajskiej Mont Terrible, do chwili, aż wszystko stanie się jasne.

Czyżby przypadki i zbiegi okoliczności były tylko odpryskami przeznaczenia?

A może od samego początku ktoś manipuluje aktorami tego dramatu?

Samolot bez niej od Michel Bussi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Lepiej uważać, gdy pieniądze przychodzą zbyt łatwo, bo kiedyś nadejdzie dzień, gdy trzeba będzie się rozliczyć.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    książka podobała mi się do tego stopnia, ze zamówiłam kolejną pozycję tego autora. Niezła fabuła, ma człowiek wyobraźnię:) Finał zaskakujący, choć im bliżej ostatnich stron, tym łatwiejszy do przewidzenia, co nijak nie ujmuje książce fantastycznego napięcia. Polecam serdecznie, bo czyta się bardzo szybko.

  • Awatar

    WOW. To najlepsze określenie. Książka jest fenomenalna. Genialny pomysł. Wielowątkowa fabuła która idealnie spaja sie w całość , po drodze odkrywając zaskakujące karty, jedna po drugiej. W końcu genialne zakończenie, które nie pozostawia niedosytu. Tego było mi trzeba. Lektura obowiązkowa.

  • Awatar

    Tę książkę najlepiej wziąć na warsztat wtedy, kiedy ma się tyle czasu, aby można było przeczytać ją za jednym podejściem. Dłuższe rozstania z nią nie wpływają zbyt dobrze na system nerwowy czytelnika. Nawet kiedy moje zmęczone oczy krzyczały już "NIEEEE!!", to wtedy obiecywałem sobie: " tylko dokończę rozdział", a potem i tak czytałem dalej. Oczywiście było warto, bo zakończenie było ogromnie zaskakujące. Dawno nie gościła u mnie tak wciągająca fabuła.

Warto zerknąć