ebook Spóźnione wyznania
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 7167)

Spóźnione wyznania

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Autor wielkiego bestselera „Chłopiec w pasiastej piżamie” powraca z nową, poruszającą opowieścią. Historia ryzykownego uczucia, które przydarza się w najmniej odpowiednim momencie i naznacza na zawsze życie kilku osób. Jest rok 1919, Europa jeszcze długo nie otrząśnie się po koszmarze I wojny światowej. Dwudziestojednoletni Tristan Sadler wsiada do pociągu do Norwich, by dostarczyć paczkę listów siostrze niejakiego Willa Bancrofta, żołnierza, u boku którego walczył we Francji. Poza korespondencją przyjaciela, straconego na froncie za niesubordynację, wiezie ze sobą także mroczny sekret, który nie daje spokoju jego sumieniu. Pełen obaw odwiedza rodzinne miasto towarzysza broni. Spotkanie z panną Bancroft w zaciszu małej restauracji będzie dla Tristana szansą na wyjawienie tajemnicy, która ciąży na jego duszy od zakończenia wojny."

Spóźnione wyznania od John Boyne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Oddycham, ale na tym wszystko się kończy. Istnieje ogromna różnica między oddychaniem a życiem.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kiedy przeczytałem „Chłopca w pasiastej piżamie” autorstwa Johna Boyne, byłem pod tak wielkim wrażeniem, że zdecydowałem się nawet na obejrzenie filmu, co rzadko mi się zdarza. Zdecydowanie wolę lekturę od obrazu. Zanotowałem wtedy w swojej pamięci, że pisarz ten w umiejętny sposób operuje ludzkimi uczuciami, przywiązuje czytelnika do swoich opowieści w taki sposób, aby pozostały w nim jak najdłużej. John Boyne to autor, po książki, którego można sięgać bez chwili zastanowienia.

  „Spóźnionymi wyznaniami” autor zafundował mi kolejną, ogromną dawkę emocji, jaką nie zawsze innym pisarzom udaje się wykrzesać ze mnie podczas czytania ich książek. Od Johna Boyne dostałem wspaniałą opowieść o ludzkich sekretach, miłości i odmienności oraz wojnie. Przepełniona tak wieloma uczuciami i emocjami, że właściwie ciężko jest je opisywać. To przeżycia intymne i trudno jest się nimi dzielić z innymi czytelnikami. Nie umiem podjąć się próby zachęcenia do lektury tej powieści. Doskonałym impulsem do sięgnięcia po nią niech będą takie słowa:

  „zaczynasz czytać…, kilka słów…, zamykasz oczy, wszystko co było wokół ciebie znika, a ty jesteś już w innym świecie. W świecie ogromnych emocji, przepięknych, choć tragicznych uczuć. Czujesz jak gdyby dotyczyły one ciebie, choć sam jesteś tylko obserwatorem. Wszystko jest tak prawdziwe, realne, a bohaterowie opowieści tacy bliscy, zupełnie jakby z twojego otoczenia. Słuchasz ich szeptów, patrzysz na twarze targane ogromnymi emocjami i płaczesz…”

  Ocena: 6/6

 • Awatar

  Autor ogromny nacisk położył na emocje i jestem pełna podziwu z jakim taktem, wyrozumiałością i dystansem opisywał nawet te najgorsze.
  Jak dla mnie bardzo dobra książka, choć skończyłam ją czytać kompletnie wymięta.

Warto zerknąć