ebook Agent Fundacji
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 53616)

Agent Fundacji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.22
Audiobook - najniższa cena: 31.87
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.22 zł Lub 26.30 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.42 zł
30.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pięćset lat od założenia jej przez Hariego Seldona Pierwsza Fundacja jest największą potęgą w Galaktyce. Na rządzonym twardą ręką przez burmistrz Branno monolicie pojawia się jednak rysa. Golan Trevize, członek Rady Wykonawczej na Terminusie, głosi pogląd, że zniszczona rzekomo Druga Fundacja nadal decyduje o losie Pierwszej. Tymczasem mentalista Stor Gendibal, jeden z trantorskich Mówców, podejrzewa istnienie organizacji kontrolującej z ukrycia obie Fundacje. Zarówno Trevize, jak i Gendibal wyruszają w przestrzeń, by dowieść swoich racji. Do ostatecznej rozgrywki, której stawką jest przyszłość Galaktyki, dochodzi w pobliżu rodzinnej planety Muła, tyle że do ścierających się sił dochodzi jeszcze jedna...

Isaac Asimov (1920-1992) – to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które - mimo że wydaje się wieczne - chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka sformułowana przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom Wydawniczy REBIS wydał siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova oraz trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Agent Fundacji od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka napisana około 30 lat po pierwszych trzech tomach. Niestety nie jest już tak dobra jak poprzednie części. Tym razem na pierwszy plan wysuwają się silne postaci z Pierwszej i Drugiej Fundacji, które dążą do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem. Nie zdają sobie sprawy, że ich poczynania w pewnym sensie kontroluje i kieruje nimi trzecia siła.

Warto zerknąć