ebook Agent Fundacji
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 53540)

Agent Fundacji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 29.18
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.47 zł
29.94 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pięćset lat od założenia jej przez Hariego Seldona Pierwsza Fundacja jest największą potęgą w Galaktyce. Na rządzonym twardą ręką przez burmistrz Branno monolicie pojawia się jednak rysa. Golan Trevize, członek Rady Wykonawczej na Terminusie, głosi pogląd, że zniszczona rzekomo Druga Fundacja nadal decyduje o losie Pierwszej. Tymczasem mentalista Stor Gendibal, jeden z trantorskich Mówców, podejrzewa istnienie organizacji kontrolującej z ukrycia obie Fundacje. Zarówno Trevize, jak i Gendibal wyruszają w przestrzeń, by dowieść swoich racji. Do ostatecznej rozgrywki, której stawką jest przyszłość Galaktyki, dochodzi w pobliżu rodzinnej planety Muła, tyle że do ścierających się sił dochodzi jeszcze jedna...

Isaac Asimov (1920-1992) – to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które - mimo że wydaje się wieczne - chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka sformułowana przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom Wydawniczy REBIS wydał siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova oraz trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Agent Fundacji od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka napisana około 30 lat po pierwszych trzech tomach. Niestety nie jest już tak dobra jak poprzednie części. Tym razem na pierwszy plan wysuwają się silne postaci z Pierwszej i Drugiej Fundacji, które dążą do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem. Nie zdają sobie sprawy, że ich poczynania w pewnym sensie kontroluje i kieruje nimi trzecia siła.

Warto zerknąć