ebook Chiny w dziesięciu słowach
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 1220) Ilość stron (szacowana): 200

Chiny w dziesięciu słowach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.96
Audiobook - najniższa cena: 35.78
wciąż za drogo?
-35% 27.60 złpremium: 16.56 zł Lub 16.56 zł
32.79 zł Lub 29.51 zł
40.00 zł
40.01 zł Lub 36.01 zł
18.72 zł
18.96 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Czy można opowiedzieć Chiny za pomocą zaledwie dziesięciu słów?

Yu Hua udowadania, że nie potrzeba więcej.

Dziesięć pojęć, na pozór niemających ze sobą nic wspólnego. Mao Zedong i podróbki, rewolucja i bujanie. Zabierają w fascynującą podróż po przeszłości i teraźniejszości, niby odległych, a jednak nierozerwalnie związanych. Yu Hua patrzy na rewolucję kulturalną oczami dziecka ochlapanego krwią rozstrzeliwanych skazańców, opowiada o jałowej egzystencji wyrwizęba, pisze o przemocy i nudzie, o szaleństwie rewolucji i euforii bogacenia. Pokazuje absurdy dawnych i nowych Chin. Bawi, choć często przez łzy.

Dziesięć słów-kluczy otwiera przed nami świat paradoksów. Pokazuje Chiny, w których ludzie handlują krwią, gdzie moralność nie istnieje, a umiejętność bujania jest cnotą. To Chiny widziane oczami znakomitego chińskiego pisarza. To opowieść gawędziarza, pełna pasji, humoru, farsy i złości. Napisana bez dystansu.

Autorem wykorzystanego na okładce rysunku "Przywódca" jest chiński rysownik Crazy Crab.
Chiny w dziesięciu słowach od Yu Hua możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć