Sześć lat później
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 43473) Ilość stron (szacowana): 335

Sześć lat później
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Uwaga! E-book dostępny w różnych wydaniach.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - najniższa cena: 20.40
Audiobook - najniższa cena: 18.42
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
20.40 zł Lub 18.36 zł
-19% 20.90 zł
21.08 zł
30.00 zł
24.82 zł
27.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sześć lat temu Natalie Avery, ukochana Jake'a Fishera, miłość jego życia, wyszła za innego mężczyznę. Na jej ślubie odrętwiały z bólu patrzył, jak ubrana składa przysięgę małżeńską. Przez sześć lat żył ze złamanym sercem, wypełniając pustkę pracą. Przez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką na nim wymogła: że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju, nie będzie jej śledził, nie będzie dzwonił ani nawet wysyłał maili. Ale jego uczucia nie wygasły. Kiedy przypadkiem natrafia w Internecie na nekrolog Todda Sandersona postanawia przyjechać na pogrzeb. Czeka go niespodzianka... pogrążona w żałobie wdowa to nie Natalie, ale zupełnie inna kobieta. Co więcej – żona Todda od ponad dziesięciu lat. Kim zatem była Natalie? I czy w ogóle istniała? Nikt nie pamięta Natalie, nawet bliscy przyjaciele Jake'a. Nikt nigdy nie widział ich razem. Poszukując prawdy o kobiecie, która złamała mu serce, Jake budzi upiory przeszłości i sam naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo... podobnie jak Todd, który nie umarł naturalną śmiercią, lecz został zamordowany...

Planowana jest ekranizacja książki z Hugh Jackmanem w roli głównej.

Sześć lat później od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie są skłonni uważać się za bardzo skomplikowanych, a wszystkich innych za nieco łatwiejszych do zrozumienia. Co oczywiście nie jest prawdą. Wszyscy mamy swoje marzenia, nadzieje, potrzeby, żądze i udręki. Każdy jest szalony w inny sposób.
Zdumiewające jakie usprawiedliwienia potrafimy wymyślić, kiedy naprawdę czegoś pragniemy.
Rozpacz potrafi igrać z człowiekiem i jeśli dasz jej choć odrobinę swobody, znajdzie ci rozmaite alternatywne odpowiedzi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Coben cały czas w dobrej formie. 'Sześć Lat Później' to książka bez Myrona i Win'a, ale stali bohaterowie pojawiają się wątkowo w tle. Jak zwykle książka od której ciężko się oderwać i dla miłośników Harlana - polecam.

Warto zerknąć