ebook Druga fundacja
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 104682)

Druga fundacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.94
Audiobook - najniższa cena: 25.59
wciąż za drogo?
26.94 złpremium: 16.16 zł Lub 16.16 zł
-44% 25.14 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
33.68 zł
35.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po latach umacniania władzy Muł postanawia odkryć wreszcie położenie Drugiej Fundacji i rozprawić się ze swoim największym wrogiem. Generał Pritcher wpada jednak w pułapkę i wciąga w nią również mutanta. Druga Fundacja triumfuje, lecz nie na długo. O jej istnieniu dowiadują się konspiratorzy z Pierwszej Fundacji i decydują się walczyć o suwerenność. Na przeszkodzie stają im jednak nie tylko mentaliści, lecz także następca Muła – Stettin. Rozpoczyna się krwawa wojna...

Isaac Asimov (1920-1992) – to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które - mimo że wydaje się wieczne - chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka sformułowana przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom Wydawniczy REBIS wydał siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova oraz trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Druga fundacja od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nic z tego co się mówi, nie musi być prawdą, ale za to wszystko musi brzmieć tak, jakby było prawdą.
Nie daj się nigdy odwieść swoim zasadom moralnym od zrobienia tego, co słuszne.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka z serii Fundacja napisana w 1953 roku przez Asimova. Trzymająca klasę klasyka SF. Pierwsza Fundacja (mająca po upadku Pierwszego Imperium Galaktycznego zjednoczyć pogrążone w chaosie planety w Drugie imperium), która jest bardzo rozwinięta pod względem technologicznym styka się z Drugą Fundacją (mentalistów). W powieści opisany są relacje spotykających się zupełnie inaczej podchodzących do tych samych spraw ludzi. Jest tu też trochę opisów działań politycznych, książka, w moim odczuciu, przez to trochę traci na wartości, ale nadal warta jest przeczytania.

Warto zerknąć