ebook Druga fundacja
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 104680)

Druga fundacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 26.21
Audiobook - najniższa cena: 27.22
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
-26% 26.21 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
-6% 25.13 zł
29.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Po latach umacniania władzy Muł postanawia odkryć wreszcie położenie Drugiej Fundacji i rozprawić się ze swoim największym wrogiem. Generał Pritcher wpada jednak w pułapkę i wciąga w nią również mutanta. Druga Fundacja triumfuje, lecz nie na długo. O jej istnieniu dowiadują się konspiratorzy z Pierwszej Fundacji i decydują się walczyć o suwerenność. Na przeszkodzie stają im jednak nie tylko mentaliści, lecz także następca Muła – Stettin. Rozpoczyna się krwawa wojna...

Isaac Asimov (1920-1992) – to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które - mimo że wydaje się wieczne - chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka sformułowana przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom Wydawniczy REBIS wydał siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova oraz trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Druga fundacja od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie daj się nigdy odwieść swoim zasadom moralnym od zrobienia tego, co słuszne.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka z serii Fundacja napisana w 1953 roku przez Asimova. Trzymająca klasę klasyka SF. Pierwsza Fundacja (mająca po upadku Pierwszego Imperium Galaktycznego zjednoczyć pogrążone w chaosie planety w Drugie imperium), która jest bardzo rozwinięta pod względem technologicznym styka się z Drugą Fundacją (mentalistów). W powieści opisany są relacje spotykających się zupełnie inaczej podchodzących do tych samych spraw ludzi. Jest tu też trochę opisów działań politycznych, książka, w moim odczuciu, przez to trochę traci na wartości, ale nadal warta jest przeczytania.

Warto zerknąć