ebook Dziennik Bridget Jones
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 808397)

Dziennik Bridget Jones
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 24.54
Audiobook - najniższa cena: 27.10
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
24.54 zł Lub 22.09 zł
25.50 zł
29.00 zł
29.00 zł
24.53 zł
24.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta książka sprawi, że polubisz się dokładnie za te cechy, których najbardziej się u siebie wstydzisz. A ponadto w trakcie lektury będziesz co rusz wybuchać śmiechem i wykrzykiwać: „Bridget Jones to ja!”.

Poznajcie Bridget Jones: singielkę trochę po trzydziestce, która jest pewna, że wszystko się ułoży, jeśli tylko:

            - straci na wadze trzy kilogramy

            - przestanie palić

            - osiągnie wewnętrzną równowagę.

Bridget stara się odnieść w życiu sukces albo przynajmniej utrzymać się na powierzchni. Za każdym razem, gdy jej plany biorą w łeb, Bridget daje radę się pozbierać, szuka pociechy w życiu towarzyskim i mówi sobie, że wszystko będzie dobrze już rankiem,  kiedy to jej życie będzie inne, wolne od alkoholu, zbędnych kalorii i emocjonalnych popaprańców.

Oto pełna humoru kronika zdarzeń jednego roku z życia druzgocąco samokrytycznej Bridget Jones, roku, w którym Bridges postanawia: zmniejszyć obwód swoich ud o cztery centymetry, chodzić na siłownię trzy razy w tygodniu nie tyko po to, by kupić kanapkę, i stworzyć sensowny związek z odpowiedzialnym mężczyzną.

Dziennik Bridget Jones od Helen Fielding możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nieodmiennie kocham tę książkę, odkąd po raz pierwszy ukazała się w Polsce. Kiedy moja matka kupiła pierwszy tom wydania Świata Książki, miałam może z 13-15 lat i pokochałam Bridget, chociaż wydawało mi się (może właśnie dlatego), że nigdy nie będę taka jak ona. Okazuje się jednak - mimo że wiem, gdzie leżą Niemcy i nigdy nie gubię bielizny, majtek ani nie zdarza mi się upijać do nieprzytomności - to pewne lęki, obawy i nerwice są po prostu czymś, co przydarza się singielkom koło trzydziestki kolektywnie. Im jestem starsza, tym bardziej kocham tę bohaterkę: zarówno książkową jak i filmową jej wersję.

  Widzę pewne zmiany względem przekładu z 2000 roku, ale to tłumaczenie w dalszym ciągu nie jest wolne od błędów logicznych i niezgrabności. Szkoda.

 • Awatar

  Przeczytałam, ale mnie nie zachwyciła.

 • Awatar

  Książka o zwariowanej babeczce ;)

Warto zerknąć