ebook Zabójczyni i władca piratów
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 25361)

Zabójczyni i władca piratów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 10.90
Audiobook - najniższa cena: 13.90
10.90 zł
13.52 zł
13.52 zł Lub 12.17 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
11.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
12.72 zł
14.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chcesz wiedzieć, co działo się z zabójczynią Celaeną przed akcją Szklanego Tronu?

Oto pierwsza z czterech nowelek, które opowiadają o jej wcześniejszych losach!

Groźna zabójczyni Celaena Sardothien pragnie dokonać odwetu. Gildia Zabójców wysyła ją na daleką wyspę na tropikalnych morzach, gdzie Celaena ma odebrać dług od Władcy Piratów. Gdy jednak dowiaduje się, że spłatę uzgodniono nie w pieniądzach, a w niewolnikach, charakter jej misji nagle ulega zmianie i zabójczyni zaryzykuje wszystkim, by naprawić dziejące się zło.

Zabójczyni i władca piratów od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam jako pierwszą lekturę serii. Ja zaczęłam od I tomu tronu a potem sięgnęłam po opowieść która jest w stosunku do niego retrospekcją i kilka elementów nie było przez to zaskakujących. Historia jest łatwa lekka i przyjemna, jedyne co mi przeszkadza jak u większości współcześnie piszących szeroko fantastykę kobiet to to, iż czasem nie mogą się zdecydować czy to fantasy czy romans :P ale cóż może to tylko moje subiektywne odczucie.

Warto zerknąć