ebook Pomnik cesarzowej Achai. Tom 3
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 3220)

Pomnik cesarzowej Achai. Tom 3
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.38
Audiobook - najniższa cena: 24.43
VIRTUALO#VIRTUALO targi
37.43 złpremium: 22.46 zł Lub 22.46 zł
30.38 zł Lub 27.34 zł
31.82 zł Lub 28.64 zł
31.82 zł
31.82 zł
30.58 zł
31.82 zł
33.31 zł
34.00 zł
39.92 zł
39.92 zł
Inne proponowane

Ostatni tom bestsellerowej trylogii! Jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier 2014 roku! Cesarzowa w świecie fantastyki jest tylko jedna. A na imię jej Achaja. Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że jego kolejne powieści zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.„Andrzej Ziemiański ma niezwykle przystępny, lekki styl, a jego teksty pochłania się w tempie ekspresowym. Jego znakiem firmowym jest też doskonała znajomość realiów wojskowych, wszelakich militariów, fachowych nazw, taktyk i kreowanie barwnych opisów tychże”.Paweł Kukliński, lubimyczytać.pl „– Czy wiesz, że używanie pocisków, które eksplodują po uderzeniu w ciało jest zakazane? – nie wytrzymał. – Dlaczego tniesz pociski na krzyż?!Mielczarek powoli podniósł głowę znad imadła.– Ano tnę tak, bo jestem człowiekiem wierzącym, panie komandorze – odparł spokojnie. – W Boga wierzę, a krzyż to jego znak właśnie”.Fragment powieści

Pomnik cesarzowej Achai. Tom 3 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie są źli i dobrzy, a także nijacy i szarzy naraz! W każdym człowieku dobro i zło, głupota i mądrość splatają się zawsze w jedno i nie rozróżnisz, które na wierzchu, albowiem nici o różnych intensywnych kolorach splatają się razem i dają wspólną barwę: szarą.
Wydarzeń nie da się już zatrzymać. Pozostaje więc jedynie wybór: albo ty będziesz poruszać kołem historii, albo ono cię zmiażdży.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

  • Awatar

    To już trzeci tom rewelacyjnej sagi Ziemiańskiego. Ta część niczym nie ustępuje poprzednim, jest równie dobra, a może nawet lepsza :). Wartka akcja, ciekawi bohaterowie no i to jest prawdziwe fantasy. Świetny pisarz, rewelacyjna saga.

Warto zerknąć