Pomnik cesarzowej Achai. Tom 3
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.87 / 5.00
liczba ocen: 3143
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.92 złpremium: 23.95 zł
33.29 zł
33.93 zł
33.93 zł
33.94 zł
Pozostałe księgarnie
33.39 zł
33.93 zł
34.08 zł
35.53 zł
36.00 zł
39.92 zł
39.92 zł
39.92 zł
Opis:

Ostatni tom bestsellerowej trylogii! Jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier 2014 roku! Cesarzowa w świecie fantastyki jest tylko jedna. A na imię jej Achaja. Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że jego kolejne powieści zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.„Andrzej Ziemiański ma niezwykle przystępny, lekki styl, a jego teksty pochłania się w tempie ekspresowym. Jego znakiem firmowym jest też doskonała znajomość realiów wojskowych, wszelakich militariów, fachowych nazw, taktyk i kreowanie barwnych opisów tychże”.Paweł Kukliński, lubimyczytać.pl „– Czy wiesz, że używanie pocisków, które eksplodują po uderzeniu w ciało jest zakazane? – nie wytrzymał. – Dlaczego tniesz pociski na krzyż?!Mielczarek powoli podniósł głowę znad imadła.– Ano tnę tak, bo jestem człowiekiem wierzącym, panie komandorze – odparł spokojnie. – W Boga wierzę, a krzyż to jego znak właśnie”.Fragment powieści

Pomnik cesarzowej Achai. Tom 3 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Ludzie są źli i dobrzy, a także nijacy i szarzy naraz! W każdym człowieku dobro i zło, głupota i mądrość splatają się zawsze w jedno i nie rozróżnisz, które na wierzchu, albowiem nici o różnych intensywnych kolorach splatają się razem i dają wspólną barwę: szarą.
Wydarzeń nie da się już zatrzymać. Pozostaje więc jedynie wybór: albo ty będziesz poruszać kołem historii, albo ono cię zmiażdży.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

  • Awatar

    To już trzeci tom rewelacyjnej sagi Ziemiańskiego. Ta część niczym nie ustępuje poprzednim, jest równie dobra, a może nawet lepsza :). Wartka akcja, ciekawi bohaterowie no i to jest prawdziwe fantasy. Świetny pisarz, rewelacyjna saga.

Inne proponowane
Warto zerknąć