ebook Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 6) Ilość stron (szacowana): 600

Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 54.45
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
54.45 zł Lub 49.01 zł
99.00 zł
-29% 69.90 zł
74.25 zł
Inne proponowane

Ty też możesz mieć swoją stronę WWW!

Marzy Ci się własna strona internetowa lub profesjonalna witryna dla Twojej firmy? Jeżeli brak Ci odpowiednich umiejętności, to zadanie może być poza Twoim zasięgiem. Ale do czasu! Ta książka zawiera dawkę wiedzy, która nawet kompletnemu laikowi pozwoli zaprojektować i zbudować witrynę WWW. Dzięki licznym przykładom przebrniesz przez kolejne etapy tworzenia strony internetowej oraz odkryjesz w sobie pasję webmastera!

Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało gruntownie przeredagowane i uzupełnione o nowe informacje tak, aby prezentowało obecnie wykorzystywane narzędzia i panujące trendy w projektowaniu stron internetowych. W trakcie lektury poznasz składnię języka HTML, wykorzystywane znaczniki oraz nowości zawarte w HTML5. Ponadto zaznajomisz się z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS) oraz przekonasz się, jaki potencjał kryje język JavaScript. Nauczysz się także przygotowywać odpowiednią grafikę na potrzeby strony WWW. Książka ta jest doskonałym przewodnikiem wprowadzającym w świat projektowania!

Dowiedz się:

  • jak wykorzystać arkusze stylów CSS
  • dlaczego należy odpowiednio przygotować grafikę na stronę WWW
  • do czego wykorzystać język JavaScript
  • jak zbudować pierwszą stronę WWW

Przewodnik dla początkujących projektantów WWW!

Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV od Jennifer Niederst Robbins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć