ebook Kocie historie. Nowe przygody - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kocie historie. Nowe przygody - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.60
wciąż za drogo?
19.60 zł Lub 17.64 zł
21.89 zł
19.70 zł
Inne proponowane
Po raz trzeci spotykamy się z grubym Hermanem, dystyngowaną Zofią i psotnym Gienkiem. Niesforne kocury jak zawsze dadzą nam popalić!

Dla trzech kotów Dużego nie ma rzeczy niemożliwych. Marzenie o własnej lodówce, oczywiście po brzegi wypełnionej kocimi rarytasami, też da się spełnić. Herman, Gienek i Zofia stwierdziliby zapewne, że porządnym, kulturalnym kotom ona się wręcz należy. Co prawda rudzielec Gienek znów ostatnio denerwował Sąsiada, ale to przecież nie powód, żeby złościć się na całą trójkę i czegoś jej odmawiać.
Tomasz Trojanowski po raz kolejny opowiada przygody futrzaków i ich koleżanki Julki. Pełne humoru historie czyta dla nas świetny aktor dubbingowy Jarosław Boberek, znany m.in. z mistrzowskiej roli króla lemurów Juliana z filmu animowanego „Madagaskar”. Każdego z bohaterów obdarzył innym głosem, uwydatniającym doskonale osobowość kreowanych postaci. Interpretacja aktora podkreśla też wspaniale absurdalny humor opowiadania.

Kocie historie. Nowe przygody - audiobook od Tomasz Trojanowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć