Dynastia Miziołków - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.90 złpremium: 13.14 zł
-18% 14.90 zł
21.89 zł
21.90 zł
Pozostałe księgarnie
18.31 zł
19.71 zł
Opis:

Joanna Olech w przezabawny sposób opowiada perypetie rodzinne pewnego 12-letniego chłopca nazywanego przez mamę Miziołkiem.

„Dynastia Miziołków” to pamiętnik chłopca w wieku szkolnym, który pisze o swojej niezwykłej rodzinie, szkole i kolegach. Jego rodziców – nazywanych przez dzieci Mamiszonem i Papiszonem – na pewno nie można zaliczyć do „nudziarzy”. Pełna energii, ciekawa świata mama ciągle próbuje nowych rzeczy: zapisuje się na kurs medytacji, który wkrótce zamienia na ćwiczenia na siłowni, te zaś porzuca dla nauki gry na mandolinie. Przez jakiś czas wraz z ekologami manifestującym w obronie wielorybów. W końcu zostaje pisarką. Jej przeciwieństwem jest tata – zamyślony, na ogół ze stoickim spokojem znosi kolejne zwariowane pomysły żony. Miziołek ma dwie młodsze siostry: Kaszydło i Małego Potwora, i dzięki nim nigdy się nie nudzi.
Chłopiec nie pomija w swoim pamiętniku przygód ze szkoły i podwórka, przeżywanych razem z kolegami Fifą i Piromanem. Opowiada o nauce, z którą całkiem nieźle sobie radzi, choć zdarza mu się dostać jedynkę. Uwagę Miziołka zaprząta zresztą nie tylko zdobywanie wiedzy, lecz także koleżanka z klasy Beata – nie dość że bardzo ładna, to jeszcze wysportowana.

Joanna Olech stworzyła pełną domowego ciepła i jednocześnie skrzącą się dowcipem historię rodziny, która mogłaby mieszkać obok nas. Zalety książki podkreśla interpretacja Artura Barcisia – doskonałego aktora teatralnego i filmowego, zajmującego się również dubbingiem.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć