ebook Kocie historie - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 184)

Kocie historie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.31
Audiobook - najniższa cena: 19.66
wciąż za drogo?
19.66 zł Lub 17.69 zł
21.90 zł
19.71 zł
Inne proponowane

Ciepła i przezabawna opowieść dla starszych dzieci o trzech niesfornych kotach na miarę Filonka Bezogonka, Filemona i Kota w Butach.

Gruby Herman, piękna Zofia i rudy Gienek to koty tak niezwykłe, że zaskakują nawet swojego właściciela Dużego. Nie lubią nudy, więc spędzają czas na płataniu figli. Co rusz wpadają na genialne pomysły, których realizacja nie zawsze kończy się dla nich dobrze. Ale od czego jest właściciel, jak nie od wyciągania swoich kocurów z tarapatów?
„Kocie historie” czyta dla nas świetny aktor dubbingowy Jarosław Boberek, znany m.in. z mistrzowskiej roli króla lemurów Juliana z filmu animowanego „Madagaskar”. Każdego z bohaterów obdarzył innym głosem, uwydatniającym doskonale osobowość kreowanych postaci. Interpretacja aktora podkreśla też wspaniale absurdalny humor opowiadania.
Książkę Tomasza Trojanowskiego wyróżniono w 1997 r. Nagrodą im. Kornela Makuszyńskiego.

Kocie historie - audiobook od Tomasz Trojanowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć