ebook Wakacje z duchami - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4703)

Wakacje z duchami - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.99
Audiobook - najniższa cena: 13.70
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
-19% 19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
13.70 zł
20.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Bestseller nad bestsellerami dla nastoletnich detektywów i zagorzałych czytaczy literatury! Paragon, Mandżaro i Perełka znani z „Do przerwy 0:1” powracają i pakują się w jeszcze większe kłopoty. Sąsiedztwo starego zamczyska gwarantuje im emocjonujące wakacje.

Praca detektywa wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Trzeba przemóc drżenie kolan i tropić złodziei także późną nocą. Ćwiczyć umiejętność dedukcji nawet podczas deseru. Przejrzeć czyjeś notatki jak poranną gazetę i nie przejmować się cieniem, który od tygodnia snuje się za nami, także po zmierzchu.
Trójka przyjaciół spędza wakacje u cioci. Nie zamierzają się nudzić. Po wybudowaniu szałasu-bazy przystępują do tropienia okolicznych przestępców. Z zaskakującym skutkiem…
Doskonała lektura dla wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych!
Książka wymieniona w wakacyjnym rankingu 2008 „Dziennika” wśród 50 najlepszych polskich książek!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

Wakacje z duchami - audiobook od Adam Bahdaj możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Wakacje z duchami” są książką, która dla wielu, szczególnie starszych czytelników, jest przypomnieniem okresu dzieciństwa. Przygody Klubu Młodych Detektywów były dla wielu z nas inspiracją dla wspaniałych przygód, które często rozgrywały się na blokowych podwórkach. Ja osobiście wspominam wakacyjne wyjazdy do pewnej, znanej w czasach PRL-u, małej miejscowości nad Liwcem, gdzie wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi oraz moimi braćmi, inspirowani wydarzeniami z książki Adama Bahdaja, poszukiwaliśmy ukrytych w lasach skarbów. W obecnych czasach lektura „Wakacji z duchami” wywołała u mnie moje własne „duchy” i doprowadziła do tego, że łezka zakręciła się w oku. Świetnie jest przeczytać książkę, która przypomni wspaniały okres dzieciństwa i wprowadzi w nostalgiczny, przyprawiony wieloma wspomnieniami nastrój. Cieszy także powtarzany często w telewizji serial, który nakręcono na podstawie tej książki, z niezapomniana rolą Henryka Gołębiowskiego.
    Będę zawsze wspominał przygody trójki bohaterów, Paragona, Mandżaro i Perełki, gdyż książka ta należy bowiem do niezapomnianych i kultowych już dziś lektur.

Warto zerknąć