Wakacje z duchami - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 5.00 / 5.00
liczba ocen: 1
najlepsza cena! w tym miesiącu
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.51 zł
23.92 zł
23.92 zł
24.12 złpremium: 14.47 zł
24.65 zł
Pozostałe księgarnie
20.01 zł
21.53 zł
Opis:

Trójka przyjaciół wyjeżdża razem na wakacje. Wspaniały początek - budowanie szałasu, oglądanie okolicy - nie zapowiada tego, że Paragon, Mandżaro i Perełka będą musieli rozwiązać zagadkę przerażającą - Kto tak naprawdę straszy w pobliskim zamku. Wciągająca i pełna przygód powieść w interpretacji Andrzeja Szopy.

`Przy akompaniamencie piekielnych jęków na flance baszty ukazała się jasna i zwiewna postać. Jej białe, luźne szaty, przepojone niebieskim światłem, powiewały na wietrze. Nie szła ani nie kroczyła, lecz płynęła, jak gdyby wiatr lub inne nieokreślone siły przesuwały ją wzdłuż ciemnych murów.

Trwało to moment, nie dłużej niż kilka głębokich oddechów wystraszonego chłopca. Naraz mrok zatopił basztę, a postać zniknęła jak zdmuchnięty płomień świecy.`

 

 

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    „Wakacje z duchami” są książką, która dla wielu, szczególnie starszych czytelników, jest przypomnieniem okresu dzieciństwa. Przygody Klubu Młodych Detektywów były dla wielu z nas inspiracją dla wspaniałych przygód, które często rozgrywały się na blokowych podwórkach. Ja osobiście wspominam wakacyjne wyjazdy do pewnej, znanej w czasach PRL-u, małej miejscowości nad Liwcem, gdzie wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi oraz moimi braćmi, inspirowani wydarzeniami z książki Adama Bahdaja, poszukiwaliśmy ukrytych w lasach skarbów. W obecnych czasach lektura „Wakacji z duchami” wywołała u mnie moje własne „duchy” i doprowadziła do tego, że łezka zakręciła się w oku. Świetnie jest przeczytać książkę, która przypomni wspaniały okres dzieciństwa i wprowadzi w nostalgiczny, przyprawiony wieloma wspomnieniami nastrój. Cieszy także powtarzany często w telewizji serial, który nakręcono na podstawie tej książki, z niezapomniana rolą Henryka Gołębiowskiego.
    Będę zawsze wspominał przygody trójki bohaterów, Paragona, Mandżaro i Perełki, gdyż książka ta należy bowiem do niezapomnianych i kultowych już dziś lektur.

Inne proponowane
Warto zerknąć