ebook Rywalki
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 615305) Ilość stron (szacowana): 259

Rywalki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
22.00 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
31.00 zł
19.95 zł
21.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Eliminacje są szansą ich życia. To dzięki nim mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Eliminacji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona.

Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Ami Singer.

Dla Ami Eliminacje to koszmar. Oznaczają konieczność rozstania z Aspenem - jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie.

Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, Ami zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić...

Rywalki od Kiera Cass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pierwsza miłość zostaje z tobą na całe życie.
W większości przypadków, kiedy kobieta płacze, wcale nie chce, żeby ktoś rozwiązał jej problem. Chce tylko usłyszeć, że wszystko będzie w porządku.
Czasami, aby coś ukryć, najlepiej robić to na oczach wszystkich.
W większości przypadków, kiedy kobieta płacze, wcale nie chce, żeby ktoś rozwiązał jej problem. Chce tylko usłyszeć, że wszystko będzie w porządku.
Czasami, aby coś ukryć, najlepiej robić to na oczach wszystkich.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Super książka! Bardzo piękna historia dwóch miłości. Jedna wygasa, a druga dopiero się rodzi

 • Awatar

  Świetna książka

 • Awatar

  Zanim pomyślałam co tutaj napisać, poczytałam co o książce myślą inne czytelniczki. Do chwili aż ich nie przeczytałam nie porównałam akcji do jakiegoś reality show,czy historii Kopciuszka, chociaż teraz może bym się i nad tym zastanowiła.

  Dla mnie książka opowiada o historii pewnej niespełnionej miłości, miłości, która sobie była, żyła i nagle zniknęła jak bańka mydlana, żeby potem... no właśnie o tym w książce :)

  W każdym razie jest to historia Ami, młodej dziewczyny, żyjącej jako klasa 5 zakochanej w chłopaku niższej klasy. Przychodzi zaproszenie do wzięcia udziału w eliminacjach wyboru żony dla syna rodziny królewskiej. Po tym jak Ami zgodzi się na udział w eliminacjach, w których o względy księcia będzie rywalizowała z 34 innymi kandydatkami(w co nie wierzy, że się może jej udać), życie jej i jej rodziny zaczyna się zmieniać, przede wszystkim jej. Spotyka na swojej drodze księcia, stara się zapomnieć o starej miłości, jednak na zamku ją spotyka i staje przed wielkim wyborem, trudnym wyborem.

  Książka napisana bardzo lekko, aż chce się ją czytać. Gdyby nie godzina jaka wybiła na zegarku, pewnie cały tomik zająłby mi jedną nockę. Jednak poszłam spać i nie mogłam się doczekać kolejnego wieczoru z książką, ciekawa jak rozwinie się akcja.

 • Awatar

  Muszę przyznać, iż z rezerwą podchodzę do wszystkich serii robiących furorę i czytając opis "Rywalek" pomyślałam sobie, że pewnie będzie to takie połączenie "Pamiętnika księżniczki" i "Igrzysk Śmierci". Sięgnęłam po te książkę, bo przyznaję szczerze - potrzebowałam czegoś lekkiego i "na szybko".

  "Rywalki" wciągnęły mnie bez reszty i ledwo skończyłam, już chwytam za drugą część!

  Książka jest bardzo przystępnie i fajnie napisana. Do tego stopnia, że już od samego początku nie mogłam się od niej oderwać i jak szukałam czegoś lekkiego, tak zdecydowanie trafiłam w 10tkę! Oczywiście nie spodziewajcie się po niej jakiejś wielce ambitnej fabuły, ale główna bohaterka da się lubić, a jej przemyślenia i perypetie powodują, że zaczynacie jej podświadomie kibicować... i chcecie więcej ;)

 • Awatar

  Co prawda pozycja bardziej dla nastolatek niż pań pod trzydziestkę, ale co tam... Przecież z chęcią wróciłabym do bycia nastolatką :D
  Książka ukazuje nam świat po 4 wojnie światowej (tak tak, już wiem kto z kim walczył i dlaczego :)) Historia dziewczyny, której serce zostaje rozdarte w pół, a ponieważ jestem szczerze ciekawa jej wyboru, to już zakupiłam 2 część :D

Warto zerknąć