ebook Oko Jelenia. Srebrna Łania z Visby - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1885)

Oko Jelenia. Srebrna Łania z Visby - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.55
Audiobook - najniższa cena: 18.18
wciąż za drogo?
21.17 zł Lub 19.05 zł
24.90 zł
18.18 zł 20% rabatu
22.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„Srebrna Łania z Visby” to druga część „Oka jelenia” - powieści, w którym historia miesza się z fantastyką, bohaterowie współcześni poznają prawdziwych norweskich wojowników, a na dokładkę pojawiają się też przybysze z kosmosu. Doskonała rozrywka, książka, z której wiele można się dowiedzieć, ale bardzo trudno przewidzieć, co jeszcze może się przydarzyć Markowi, Staszkowi i Helenie.

Wyobraźmy sobie, że dziś toczy się przed wiekami, a doczekanie jutra graniczy z cudem... Norwegia A.D. 1559 to czasy zabójcze dla trojga współczesnych ziemian. W dniu zagłady, ratując skórę, oddali się w niewolę mrocznego strażnika pamięci Kosmosu. Przed nimi straceńcza misja pod nadzorem bezwzględnego kapo, kombinacji futrzaka z maszyną. Swoją misję mają hanzeatyccy kupcy, których drogi krzyżują się ze ścieżkami naszych bohaterów. Bo Oko to nie tylko wielotomowa, ale też wielowątkowa i wielopiętrowa opowieść z widokiem na Wszechświat. Jak to u Pilipiuka karuzela charakterów, epok, losów, a i tak to nasze mózgi okazują się największą tajemnicą.

Audiobook spodoba się nie tylko miłośnikom twórczości Andrzeja Pilipiuka, choć jest kwintesencją jego pisarstwa. To cykl, po który powinni sięgnąć fani przygody i historii, no i oczywiście ci słuchacze, którzy lubią literaturę fantastyczną. Wartka akcja i nieprzeciętni bohaterowie to znak rozpoznawczy wszystkich części „Oka jelenia”. W wersji audio książki dostępne są w interpretacji Macieja Kowalika.

Oko Jelenia. Srebrna Łania z Visby - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć