Oko Jelenia. Droga do Nidaros - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.47 / 5.00
liczba ocen e-booka: 7318
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.90 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
16.19 zł
Opis:

Kolejny znakomity cykl Andrzeja Pilipiuka w wersji audio. Serię „Oko jelenia” otwiera część zatytułowana „Droga do Nidaros”.

Tym razem wraz z bohaterami udamy się w przeszłość, aby szukać oka jelenia. Co prawda najpierw muszą się dowiedzieć, co to takiego, ale na pewno będzie ekscytująco i tajemniczo. Dość przypadkowa grupa śmiałków znajdzie się w Norwegii w XVI wieku. Wykonanie misji nie gwarantuje właściwie niczego, ale to jedyna droga, aby przekonać się, czy możliwy jest powrót do domu i do własnych czasów.

Znakomita, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia bawi i trzyma w napięciu. Ogromna wiedza i niezwykła wyobraźnia mieszają się tu w odpowiednich proporcjach, w efekcie czego słuchacze od pierwszej do ostatniej minuty będą pochłonięci akcją powieści.

 

Pasjonujące wydarzenia audiobooka to:

* Kosmiczni Nomadzi, którzy rąbnęli 5 milionów książek razem z opakowaniem, czyli gmachem Biblioteki Narodowej

* Przypadkowi turyści przeniesieni w czasie, ze swoich światów wrzuceni na dno średniowiecznego slumsu: nauczyciel informatyki, nastolatek z Warszawy, szlachcianka spod XVIII-wiecznego Lublina. W Norwegii Anno Domini 1559 muszą przeżyć. I wypełnić misję - odnaleźć oko jelenia, wpierw ustaliwszy, co to, u diabła, jest!

* XVI-wieczni hanzeatyccy kupcy z duszą wojowników i explorerów, zaniepokojeni czarnymi chmurami, jakie zebrały się na Hanzą. Jej wrogowie właśnie zwierają szeregi, a byli sojusznicy krążą jak kruki nad padliną.

Zapinamy pasy. Biuro Podróży Pilipuk Travel zaprasza na kolejną wyprawę w czasie i przestrzeni. W programie: survival na lądzie i morzu, akcja do utraty tchu.

W wersji audio ukazały się wszystkie wydane do tej pory części cyklu „Oko jelenia”. Zinterpretował je Maciej Kowalik.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć