ebook Oko Jelenia. Drewniana twierdza - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5118)

Oko Jelenia. Drewniana twierdza - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 18.18
wciąż za drogo?
-14% 21.17 zł Lub 19.05 zł
24.90 zł
18.18 zł 20% rabatu
22.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane
Dalszy ciąg hitowego cyklu Andrzeja Pilipiuka. Podróże w czasie, zagrożenie z kosmosu i niebezpieczeństwa w XVI-wiecznej Norwegii zupełnie codzienne – to wszystko ponownie spotka bohaterów serii, która przypadła do gustu nie tylko miłośnikom twórczości Pilipiuka.

Teraz wszystkie tomy „Oka jelenia”, w tym także „Drewniana twierdza”, dostępne są również jako audiobooki. Dzięki temu słuchacze, którzy wyruszyli w tę niezwykłą podróż, nie muszą rezygnować z jej trwania, a ci, którym spodobała się wersja drukowana, mogą zabrać tę szaloną powieść w podróż czy na wakacje i jeszcze raz przeżywać ze Staszkiem, markiem, Heleną i innymi postaciami zdarzenia, które trzymają w napięciu i wciąż przynoszą nowe niespodzianki.

„Drewniana twierdza”, utrzymana w klimacie poprzednich dwóch części, nie zawiedzie tych, którzy znakomicie bawili się, słuchając „Drogi do Nidaros” oraz „Srebrnej łani z Visby”.

Mogło się wydawać, że trudno będzie sprawić, by bohaterowie wpadli w jeszcze większe tarapaty, a jednak! Posłuchajcie koniecznie, jak podróżująca w czasie drużyna radzi sobie w dawnej Norwegii i czy choć są choć trochę bliżej domu.

Na początek nokaut. W kosmosie. Dla Oka nie ma zmiłuj. Ucieczka do przeszłości to obóz przetrwania dla Marka, Staszka i Heleny. W XVI-wiecznej Norwegii krzyżują się bowiem drogi i interesy istot z różnych czasów, stron świata i wszechświata. Jest śmiertelnie niebezpiecznie, zawsze pod górę. Czasem cuchnie. Zawsze pachnie wolnością, przygodą i wędrówką. Nie polecamy tej książki, jeśli masz coś pilnego. Bo nie odłożysz szaleńczej misji.

Oko Jelenia. Drewniana twierdza - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć