ebook Tunele - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21117)

Tunele - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
27.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zdobywczyni tytułu New York Times Bestseller. Fantasy, które z pewnością wciągnie młodych czytelników w wir nieprawdopodobnych zdarzeń oraz fantastycznych przygód. Wiernym fanom serii Briana i Rodericka przypomni przerażający i kuszący świat podziemi. „Intrygująca i mroczna fabuła wciąga od pierwszego rozdziału, a postaci są tak barwne, że nie sposób się z nimi nie zżyć. Jeśli odważycie się wejść wraz z Willem do podziemnego świata, pochłonie on Was bez reszty i nie wypuści aż do ostatniej strony. Polecam całym sercem!” – Sara Woś

Czy koniec tunelu może okazać się początkiem?

Gdy w niewyjaśnionych okolicznościach znika ekscentryczny ojciec czternastoletniego Willa, bohater postanawia odszukać go na własną rękę. W poszukiwaniach pomaga mu jego przyjaciel Chester. Wkrótce obaj wyruszą w ekscytującą i niebezpieczną podróż, by odkryć mroczny sekret kryjący się w podziemiach.

„Tunele” to oryginalna, pełna emocji seria, która podbiła serca fanów fantastyki na całym świecie.

Książka otrzymała tytuł New York Times Bestseller. Do dzisiaj wydano ją w 40 krajach i sprzedano ponad milion egzemplarzy.

„Mroczna, nieprzewidywalna i niesamowicie wciągająca! Ta książka to raj dla Twojej wyobraźni” – Karolina Kozłowska

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Chorążego.

Tunele od Roderick Gordon, Brian Williams możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć