ebook Re-Horachte. Pierwsze spotkanie
1.5 / 5.00 (liczba ocen: 4) Ilość stron (szacowana): 519

Re-Horachte. Pierwsze spotkanie
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.53
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.53 zł Lub 13.08 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł
14.63 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Powieść przygodowo-fantastyczna, w której akcja goni akcję i roi się od tajemnic. Czterech chłopców wyrusza w rejs, który na zawsze odmieni ich życie. Zaczyna się od katastrofy morskiej, następnie wybucha wulkan, a potem napięcie stale rośnie. Jak u Hitchcocka, Spielberga, Vernei... Makuszyńskiego razem wziętych. Młody autor, w swoim powieściowym debiucie, funduje nam fantastyczną podróż, pełną przygód, zwrotów akcji, gwałtownych emocji i wzruszeń. Czytelnik, zasiadając do lektury, rusza w jazdę bez trzymanki razem z młodymi bohaterami. Czekają ich: walki, ucieczki, dziwne spotkania, wędrówki w czasie i przestrzeni, zmagania z przeznaczeniem, a przede wszystkim szukanie drogi do prawdy o sobie samym...

Z recenzji:
Polecam fanom Lostów. Podobne klimaty. Groza, tajemnica, napięcie, mnóstwo się dzieje.
Polubiłam Darka, tego powieściowego, choć robił wszystko, by mnie do siebie zniechęcić. Ale ja lubię takich chłopaków z tajemnicą, gburowatych i złych na cały świat:)".
Pogratulować wyobraźni. Fajna książka, i niegłupia. O przyjaźni, odpowiedzialności, marzeniach, i o dorastaniu do tego wszystkiego. Jak ulał sprawdza się tutaj powiedzenie: uważaj, czego pragniesz, bo może się spełnić.

Re-Horachte. Pierwsze spotkanie od Dariusz Kankowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć