Obywatele w mundurach. 7 czerwca 1944-7 maja 1945. Od plaż Normandii do Berlina
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 17281) Ilość stron (szacowana): 529

Obywatele w mundurach. 7 czerwca 1944-7 maja 1945. Od plaż Normandii do Berlina

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Książka autora bestsellerowej „Kompanii braci”. Wstrząsająca, oparta na relacjach weteranów historia operacji i bitw prowadzonych przez amerykańskich żołnierzy po lądowaniu w Normandii.
 

Fascynująca opowieść o operacjach i bitwach rozgrywających się na froncie zachodnim w Europie w ostatniej fazie II wojny światowej. „Obywatele w mundurach”, kontynuacja bestsellera „D-Day”, podobnie jak wcześniejsze książki Stephena E. Ambrose’a pokazują działania wojenne z perspektywy amerykańskich żołnierzy wojsk lądowych i powietrznych – szeregowców, podoficerów, młodszych oficerów... Korzystając ze wspomnień, listów i pamiętników weteranów, także tych niemieckich, autor towarzyszy bohaterom od lądowania w Normandii aż do zdobycia Berlina.
E-book nie zawiera zdjęć z tradycyjnego książkowego wydania.

„Najbardziej wstrząsające świadectwo II wojny światowej, jakie kiedykolwiek czytałem”. - Joseph Heller, autor powieści „Paragraf 22”

„Stephen E. Ambrose znów udowodnił, że jest mistrzem w opisywaniu historii wojen. Błyskotliwa narracja przenosi czytelnika na pola bitew. (...) Wspaniała książka”. - Collin Powell

 

Obywatele w mundurach. 7 czerwca 1944-7 maja 1945. Od plaż Normandii do Berlina od Stephen E. Ambrose możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wojsko nie może nikogo zmusić, żeby coś zrobił, ale ponad wszelką wątpliwość potrafi sprawić, by żałował, że tego nie zrobił.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć