ebook Patrz mi w oczy. Moje życie z zespołem Aspergera
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 50441) Ilość stron (szacowana): 302

Patrz mi w oczy. Moje życie z zespołem Aspergera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.10
29.00 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.10 zł Lub 18.99 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
21.09 zł
21.75 zł
26.68 zł
26.68 zł
26.97 zł
29.00 zł
29.00 zł
Inne proponowane

Szczera opowieść o życiu z zespołem Aspergera – o zmaganiu się z dorastaniem, niekonwencjonalnych wyborach i wciąż podejmowanych próbach zrozumienia, kim się jest.

KISS, Pink Floyd, Judas Priest, Talking Heads – koncerty każdego z tych zespołów były nie tylko wydarzeniami muzycznymi, ale również wielkim show. Płonąca gitara Ace’a Frehleya z zespołu KISS stała się początkiem niesamowitych efektów na koncertach grup rockowych. Jednak niewiele osób zastanawia się nad tym, kto stoi za tym wszystkim stoi. Tymczasem obsługa techniczna to konkretni ludzie. Jedną z takich osób był John Elder Robison – niesłychanie kreatywny technik i eksperymentator. W książce „Patrz mi w oczy” wspomina swoje dzieciństwo, młodzieńcze lata oraz początki kariery zawodowej właśnie u boku wymienionych zespołów. Uznawany przez wielu za dziwaka (w wieku dorosłym zdiagnozowano u niego zespół Aspergera – zaburzenie ze spektrum autyzmu) ze swoich słabości potrafił uczynić ogromne zalety. Obecnie zajmuje się renowacją starych samochodów, co było jedną z jego największych pasji od najmłodszych lat.

„Asperger to nie choroba. To sposób bycia. Nie ma na to lekarstw, bo nie ma na takowe zapotrzebowania. Jest natomiast zapotrzebowanie na wiedzę i adaptację, ze strony dzieci z Aspergerem, ich rodzin i przyjaciół. Mam nadzieję, że dla czytelników – zwłaszcza tych, którzy sami zmagają się z dorastaniem i życiem z Aspergerem – będzie to pouczająca historia. Zobaczą, że meandry moich losów i niekonwencjonalne wybory, których dokonywałem, doprowadziły mnie do całkiem dobrego życia”.

Fragment książki

Patrz mi w oczy. Moje życie z zespołem Aspergera od John Elder Robison możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć