ebook Miłość wyczytana z nut - audiobook
3.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 319)

Miłość wyczytana z nut - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.45
Audiobook - najniższa cena: 21.24
wciąż za drogo?
25.97 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
23.84 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
21.24 zł
Inne proponowane

Miłość wyczytana z nut to wzruszająca, ale i zabawna opowieść o miłości, przeznaczeniu i dokonywaniu trudnych życiowych wyborów. Wciągająca lektura dla wszystkich kobiet, pragnących niegasnącego uczucia i szczęścia.

Miłość wyczytana z nut - audiobook od Aleksandra Tyl możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  siążka opowiada historię 28-letniej Elizy, świetliczanki, która postanawia sobie znaleźć męża. Pomaga jej w tym przyjaciółka Magda. Splot różnych okoliczności powoduje, że spotyka Adama, lekarza z perspektywami. Wkrótce okazuje się, że zachodzi z nim w ciążę. Wszystko niby układa się dobrze, chociaż Eliza nie jest do końca przekonana, czy powinna brać ślub z powodu nieplanowanej ciąży. Przyszły mąż bardzo nalega jednak ona nie jest pewna czy go kocha. Wszystko komplikuje fakt, że zanim Eliza dowiaduje się o swojej ciąży spotka Bruna, miłość z wczesnej młodości. Niespodziewanie dla siebie samej odkrywa, że darzy Bruna uczuciem. Postanawia jednak wyjść za mąż za ojca swojego dziecka. ale to jeszcze nie koniec tej historii...
  Książkę czyta się bardzo dobrze. Po przeczytaniu opisu z okładki wydawało mi się, że będzie to "taki głębszy harlequin". Tylko, że ja nie lubię harlequinów... Sądząc po wielkości objętości książki pomyślałam, że może jest jeszcze coś poza tym...I było. Na początku denerwowała mnie postać Magdy - przyjaciółki Elizy, młodej farmaceutki, której sensem życia było szukanie faceta, mówienie o facetach i myślenie o facetach. potem okazało się, że Magda nie jest wcale płytką pustą dziewczyną, ale bardzo wspiera Elizę w jej wyborach i decyzjach.
  Książka bardzo dobra na odstresowanie się po całym dniu, albo na wakacje. Lekka przyjemna, dobrze napisana historia. Na mojej półce, do przeczytania, stoi jeszcze druga powieść tej autorki, "Aleja bzów". Zaraz zamierzam zacząć ją czytać.
  Mam tylko jedną uwagę do tej książki. Nie wiem kto robił korektę, ale przydałaby się errata. Dużo literówek i nawet zmiana imienia bohatera w jednym miejscu bardzo mnie drażniły podczas czytania, ale może tylko ja miałam taki felerny egzemplarz?
  Ulubione cytaty:
  "Miłości nie da się w sobie rozpalić, ot tak na zawołanie. Ona jest albo, jej nie ma."

Warto zerknąć