ebook Czarownik Iwanow - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12552)

Czarownik Iwanow - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.11
Audiobook - najniższa cena: 26.60
wciąż za drogo?
26.60 zł Lub 23.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
26.65 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jakub Wędrowycz jest jedną z najlepiej wykrojonych postaci polskiej fantasy. Opowiadania o wiejskim egzorcyście łączą wisielczy humor z nader precyzyjną obserwacją obyczajową. Ta ostatnia sprawia, że wszelkie potwory, demony i wampiry trapiące Jakuba Wędrowycza, są znacznie mniej przerażające niż podejrzenie, które ogarnia w pewnym momencie czytelnika - mianowicie, iż ów wiejski pejzaż krainy Wędrowycza nie jest jedynie fantazją. Anna Brzezińska Jakub Wędrowycz - Niemal natychmiast wszedł do panteonu postaci najbardziej lubianych przez polskich czytelników. Dlaczego? Może z powodu tego, że Wędrowycz jest swego rodzaju anty-bohaterem. Nie w stylu hollywoodzkiego głupka, lecz twardego, trzeźwo myślącego człowieka z ludu. A nade wszystko obdarzonego specyficznym gatunkiem cynicznego humoru. Ewa Białołęcka Jakub Wędrowycz Pilipiuka jest jedną z najbardziej barwnych, oryginalnych, żywych i zapadających w pamięć postaci polskiej fantastyki, porównywalny bodaj tylko z Geraltem Sapkowskiego. Jacek Dukaj

Czarownik Iwanow - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kapitalna postać Wędrowycza stworzona przez Andrzeja Pilipiuka zapadnie w pamięć każdemu czytelnikowi. Tego "bohatera" albo się polubi od razu, albo nigdy. Świetne oko do obyczajowych obserwacji autora przydaje wiele smaczków opowiadaniom.

Warto zerknąć