Achaja Tom 3 - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10820)

Achaja Tom 3 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.42
Audiobook - polecana oferta: 25.42
wciąż za drogo?
26.91 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.32 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
26.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.03 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stary świat legł w gruzach. Jaki będzie nowy? Po której stronie znajdzie się księżniczka Achaja? O tym w trzeciej części porywającej i pełnej przygód historii przedstawionej przez Andrzeja Ziemiańskiego w bestsellerowym cyklu fantasy .

Cesarstwo Luan atakowane jest przez królestwo Troy i armię niewielkiego Arkach. Wydawałoby się, że z oddziałami tego ostatniego rozprawi się bardzo szybko. Nikt w Luan nie sądzi, że cokolwiek może zachwiać potęgą Tradycji i Zakonu. Nikt oprócz tych, którzy już przeszli na stronę Biafry i Zaana...

Achaja sądzi, że odnalazła swoje miejsce. Ale Biafra ma wobec niej inne plany: jej ręka, ręka księżniczki Arkach i Troy, stanie się kartą przetargową w politycznej grze z Zakonem, cesarstwem i księciem Orionem.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Joanny Jeżewskiej.

Achaja Tom 3 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka napisana jakby autor za wszelką cenę chciał skończyć jak najszybciej. Dobra historia tak mizernie zakończona, że aż żal przeczytanych - odsłuchanych poprzednich części.Jestem bardzo zawiedziony sposobem w jaki autor się pożegnał z bohaterami.Takie końcowe streszczenie ich dalszych losów to już w ogóle dla mnie żart z czytelników.Niestety :(

Warto zerknąć