Hiszpański Konwersacje - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Hiszpański Konwersacje - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 21.51
wciąż za drogo?
20.98 zł
21.51 zł Lub 19.36 zł
22.96 zł
19.98 zł
21.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kurs Hiszpański Konwersacje

uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + nagrania mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych. Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, naukę słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. szukam mieszkania, zakupy przez Internet, spotkanie w klubie, konto w banku, a także zagadnienia związane z życiem rodzinnym i towarzyskim.
Książka (124 str.) zawiera dialogi, słówka i i tłumaczenia na język polski. W każdej z 17 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce i konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń – doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.
Wysokiej jakości nagrania (240 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Hiszpański Konwersacje od Autor nieznany możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć