Dżuma - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.98 / 5.00
liczba ocen e-booka: 688
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-16% 20.78 zł
20.83 zł
24.90 złpremium: 14.94 zł
24.90 zł
27.62 zł
Pozostałe księgarnie
22.41 zł
Opis:

Pełen tekst powieści noblisty zinterpretowany przez znanego polskiego aktora Adama Ferencego. Wyjątkowy audiobook, który zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom twórczości Alberta Camusa.

 

W algierskim mieście na ulicach zaczynają zdychać szczury. Kilka pierwszych nie wzbudza jeszcze paniki. Setki kolejnych wywołują przerażenie. Ludzie chorują i umierają, lecz władze wciąż zaprzeczają, jakoby na terenie Oranu szerzyła się zaraza. Postanawiają jednak przeprowadzić kwarantannę i zamykają bramy miasta, wprowadzając przymusową izolację. Mieszkańcy, zamknięci w Oranie sparaliżowanym epidemią, muszą skonfrontować się z nieuniknioną śmiercią i wszechobecnym przerażeniem. W tak niecodziennej sytuacji, w obliczu strachu, cierpienia, odizolowania i nieustannej walki z chorobą, ich relacje zaczynają się drastycznie zmieniać.
„Dżuma” to nie tylko historia miasta dotkniętego epidemią, lecz przede wszystkim studium postaw człowieka wobec nieodwracalnego i przerażającego zła. Ponadczasowa historia o ludzkiej solidarności i moralności spisana przez Alberta Camusa to jedna z najbardziej cenionych powieści XX w. W interpretacji Adama Ferencego, znanego aktora filmowego i teatralnego, słucha się jej znakomicie.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć