ebook Norwegian Wood - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 213769)

Norwegian Wood - audiobook

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Ponad 25 lat temu ta powieść uczyniła z Murakamiego gwiazdę literatury. Czas pędzi, a „Norwegian Wood” nic nie traci ze swojej siły przyciągania i popularności.

Powieść „Norwegian Wood” – napisana w Grecji i we Włoszech – jest książką, którą przeczytał każdy w Japonii. Sam autor mówi, że było to dla niego wyznanie: „Nigdy nie pisałem tego typu powieści i chciałem się sprawdzić”. 
Wiele osób myślało, że jest to powieść autobiograficzna, ale tak nie jest: „Gdybym napisał prawdę o moim własnym życiu, powieść nie miałaby więcej niż 15 stron”.
Akcję umieścił autor w późnych latach 60. XX w., symbolem etosu tych czasów jest tytułowa piosenka Beatlesów „Norwegian Wood”. Bohaterem jest młody człowiek Toru, zafascynowany piękną Naoko. Ich uczucie jest obciążone samobójczą śmiercią wspólnego przyjaciela i słabą konstrukcją psychiczną Naoko. Dramatyczne przeżycia bohaterów robią na czytelniku wielkie wrażenie.

Norwegian Wood od Haruki Murakami możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć