ebook W głębi lasu - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 53737)

W głębi lasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 25.20
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
-36% 25.20 zł
27.93 zł
32.25 zł
33.92 zł
35.51 zł
Inne proponowane

Bądź lepszy od pozostałych i wysłuchaj audiobooka W głębi lasu, zanim serial telewizyjny całkowicie zdradzi Ci smaczki fabularne. Odkryj prawdę, zanim inni dotrą do ostatniego odcinka serialu. 

Fabuła:

Wakacyjne, letnie obozy – każdy z nas ma z nimi przeważnie wspaniałe wspomnienia związane z latami młodości. Szczególnie te, które przyprawione były delikatną szczyptą strachu, na przykład w czasie nocnych podchodów. Dokładnie tak samo było i na tym młodzieżowym obozie Plus, z tą różnicą, że przebywające na nim nastolatki, nigdy nie będą miały dobrych wspomnień z nim związanych. Nocne zabawy przekształciły się w koszmar, podczas którego zaginęło czworo ich uczestników. Policja odlazła jednak tylko dwa ciała, po pozostałej dwójce ślad całkowicie zaginał.

Po latach Paul Copelnd, brat jednej z zaginionych obwinia się o zaniedbanie obowiązków, które doprowadziły do zaginięcia jego siostry - Camille. Teraz, jako prokurator poświęca życie na ściganie przestępstw. Kiedy dowiaduje się, że policja odnalazła zwłoki zaginionego przed laty Gila Pereza, jest wstrząśnięty i stawia sobie jeden cel - poznanie prawdy. Okazuje się, że chłopak żył przez te dwadzieścia lat, lecz nikt nie wie co się z nim w tym czasie działo. Pojawiają się pytania, na które Paul musi znaleźć jak najszybciej odpowiedź: jeśli Gil przeżył wydarzenia z letniego obozu, to co stało się z jego siostrą, czy Camille także przeżyła? Prokurator rzuca się w wir śledztwa, które prowadzi do skrywanych przez jego rodzinę tajemnic. Czy mężczyzna jest gotowy na odkrycie i poznanie prawdy, a co najważniejsze, na zmierzenie się z konsekwencjami zaistniałych zdarzeń.

W głębi lasu to istny majstersztyk, a stworzona historia to Harlan Coben w najlepszym wydaniu. Kiedy już wydaje Ci się, że odkrycie zagadki jest na wyciągnięcie ręki, autor serwuje kolejne nieoczekiwane zwroty akcji, które wszystko komplikują i udowadniają Ci, że jednak ponownie zmyliły Cię fałszywe tropy.

Poznanie prawdy umożliwi Ci doskonała interpretacja aktora Krzysztofa Globisza. 

Rekomendacje:

Zawiła intryga, mroczna atmosfera oraz towarzyszące nam uczucie tajemniczości, to znak rozpoznawczy tej książki. – Tomasz Kosik – Czyt-NIK

W głębi lasu - audiobook od Harlan Coben możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć