ebook W głębi lasu - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 53784)

W głębi lasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 34.31
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
39.90 zł 10 zł na konto
34.31 zł
35.91 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Bądź lepszy od pozostałych i wysłuchaj audiobooka W głębi lasu, zanim serial telewizyjny całkowicie zdradzi Ci smaczki fabularne. Odkryj prawdę, zanim inni dotrą do ostatniego odcinka serialu. 

Fabuła:

Wakacyjne, letnie obozy – każdy z nas ma z nimi przeważnie wspaniałe wspomnienia związane z latami młodości. Szczególnie te, które przyprawione były delikatną szczyptą strachu, na przykład w czasie nocnych podchodów. Dokładnie tak samo było i na tym młodzieżowym obozie Plus, z tą różnicą, że przebywające na nim nastolatki, nigdy nie będą miały dobrych wspomnień związanych z tym pobytem. Nocne zabawy przekształciły się w koszmar, podczas którego zaginęło czworo ich uczestników. Policja odlazła jednak tylko dwa ciała, po pozostałej dwójce ślad całkowicie zaginał.

Po latach Paul Copelnd, brat jednej z zaginionych obwinia się o zaniedbanie obowiązków, które doprowadziły do zaginięcia jego siostry - Camille. Teraz, jako prokurator poświęca życie na ściganie przestępstw. Kiedy dowiaduje się, że policja odnalazła zwłoki zaginionego przed laty Gila Pereza, jest wstrząśnięty i stawia sobie jeden cel - poznanie prawdy. Okazuje się, że chłopak żył przez te dwadzieścia lat, lecz nikt nie wie co się z nim w tym czasie działo. Pojawiają się pytania, na które Paul musi znaleźć jak najszybciej odpowiedź: jeśli Gil przeżył wydarzenia z letniego obozu, to co stało się z jego siostrą, czy Camille także przeżyła? Prokurator rzuca się w wir śledztwa, które prowadzi do skrywanych przez jego rodzinę tajemnic. Czy mężczyzna jest gotowy na odkrycie i poznanie prawdy, a co najważniejsze, na zmierzenie się z konsekwencjami zaistniałych zdarzeń.

W głębi lasu to istny majstersztyk, a stworzona historia to Harlan Coben w najlepszym wydaniu. Kiedy już wydaje Ci się, że odkrycie zagadki jest na wyciągnięcie ręki, autor serwuje kolejne nieoczekiwane zwroty akcji, które wszystko komplikują i udowadniają Ci, że jednak ponownie zmyliły Cię fałszywe tropy.

Poznanie prawdy umożliwi Ci doskonała interpretacja aktora Krzysztofa Globisza. 

Rekomendacje:

Zawiła intryga, mroczna atmosfera oraz towarzyszące nam uczucie tajemniczości, to znak rozpoznawczy tej książki. – Tomasz Kosik – Czyt-NIK

Dosłownie nie można się od tej historii oderwać. Książka napisana jest błyskotliwym językiem, który pomimo, że daleki jest od emocjonalnego umiejętnie te emocje buduje. Do tego to niezwykle dynamiczna historia, w której naprawdę wiele się dzieje. Niemal każdy rozdział wnosi coś nowego, co stawia przed czytelnikiem kolejne zagwozdki do rozwiązania. - Kocham Cię, moje Życie - Monika Lewandowska

W głębi lasu - audiobook od Harlan Coben możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć