ebook Ciemno, prawie noc - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3333)

Ciemno, prawie noc - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 32.88
wciąż za drogo?
32.88 zł
Inne proponowane

Laureatka Nagrody Nike 2013! Gorzki, niepokojący portret polskiego piekiełka, z dreszczykiem grozy i zagadką kryminalną w tle. Książka, która przeraża i zachwyca.

Powieść, za którą Joanna Bator otrzymała Nagrodę Nike 2013, w wersji audiobooka!
Reporterka Alicja Tabor wraca do Wałbrzycha, miasta swojego dzieciństwa. Osiada w pustym poniemieckim domu, z którego przed laty wyruszyła w świat. Dowiaduje się, że od kilku miesięcy w Wałbrzychu znikają dzieci, a mieszkańcy zachowują się dziwnie. Rośnie niezadowolenie, częstsze są akty przemocy wobec zwierząt, w końcu pojawia się prorok Jan Kołek, do którego w biedaszybie przemówiła wałbrzyska Matka Boska Bolesna.
Alicja ma zrobić reportaż o trojgu zaginionych dzieci, ale jej powrót do Wałbrzycha jest także powrotem do dramatów własnej rodziny: śmierci rodziców, samobójstwa pięknej starszej siostry, zafascynowanej wałbrzyską legendą księżnej Daisy i zamku Książ. Wyjaśnianiu tajemnicy Andżeliki, Patryka i Kalinki towarzyszy więc odkrywanie tajemnic z przeszłości samej Alicji.
W książce „Ciemność, prawie noc” Joanna Bator nawiązuje do konwencji powieści gotyckiej. Nie po to jednak, by bawić czytelnika: w tym, co niesamowite, często ukryta jest prawda o nas, której na co dzień nie chcemy pamiętać.

Ciemno, prawie noc - audiobook od Joanna Bator możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć