ebook Zarządzanie projektami krok po kroku
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Zarządzanie projektami krok po kroku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
21.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
24.97 zł
25.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zdobądź wiedzę, dzięki której każdy twój projekt będzie efektywny! Dowiedz się, jak dobierać sposób działania specjalnie do swoich potrzeb. Poznaj wypróbowane sposobyna skuteczne wyznaczanie celów, zarządzanie czasem oraz właściwą ocenę ryzyka. Odkryjinnowacyjną metodę zarządzania projektami, która czerpie ze znanych metodyk typu PMBOK, PRINCE2 czy SCRUM. Zaplanuj i zrealizuj projekt, który zakończy się sukcesem!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- uczy, jak w pracy nad projektem wykorzystywać cykl Demiurga (Zaplanuj – Zrób – Sprawdź – Działaj) oraz model PM House

- przekazuje przydatne przy realizacji projektu informacje, łącząc wiedzę z zarządzania i psychologii

- wyjaśnia, kto i w jaki sposób zaangażowany jest w projekt (kierownik projektu, sponsor, zespółp projektowy, klienci, użytkownicy funkcyjni i operacyjni)

- prezentuje rozwiązania najczęściej spotykanych problemów – takich jak manipulowanie priorytetami, oderwanie projektu od rzeczywistości i znikające zasoby

O autorze:

Mariusz Kapusta – ekspert zarządzania projektami, doświadczony menedżer i przedsiębiorca. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Twórca bloga Proaktywnie.pl. Pasjonat praktycznego podejścia do rozwoju osobistego.

Zarządzanie projektami krok po kroku od Mariusz Kapusta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć