Ja Inkwizytor. Bicz Boży - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.73 / 5.00
liczba ocen e-booka: 5771
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
24.82 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
25.02 zł
Opis:

Wersja audio powieści z inkwizytorskiego cyklu Jacka Piekary. Ktoś w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy popełnili obrzydliwe zbrodnie?

Wezwani na Szubieniczną Górę inkwizytorzy stają się świadkami przerażającej śmierci. Miejscowy biskup w uroczystych szatach płonie na stosie niczym ostatni heretyk. Wkrótce okazuje się, że nie jest to pierwszy przypadek niewyjaśnionego zgonu sługi kościoła w tych okolicach... i nie ostatni.
Kto i dlaczego posuwa się do tak okrutnych zbrodni? I czym zasłużyły sobie na to ofiary? Nadgorliwością w świętości czy może niepohamowaną skłonnością do grzechu? Czy podejrzenia o zepsucie i świętokradztwo okażą się prawdą? Odpowiedzi na te pytania szuka szlifujący jeszcze umiejętności i wciąż pracujący na swoją pozycję młody inkwizytor Mordimer Madderdin.
Przy okazji poznaje tajemnicę zniknięcia Jezusa Chrystusa, część sekretów Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także przepowiednię dotyczącą własnej przyszłości.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć