ebook Bicz Boży - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6169)

Bicz Boży - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 28.07
Audiobook - najniższa cena: 26.81
wciąż za drogo?
26.81 zł Lub 24.13 zł
29.90 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Wersja audio powieści z inkwizytorskiego cyklu Jacka Piekary. Ktoś w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy popełnili obrzydliwe zbrodnie?

Wezwani na Szubieniczną Górę inkwizytorzy stają się świadkami przerażającej śmierci. Miejscowy biskup w uroczystych szatach płonie na stosie niczym ostatni heretyk. Wkrótce okazuje się, że nie jest to pierwszy przypadek niewyjaśnionego zgonu sługi kościoła w tych okolicach... i nie ostatni.
Kto i dlaczego posuwa się do tak okrutnych zbrodni? I czym zasłużyły sobie na to ofiary? Nadgorliwością w świętości czy może niepohamowaną skłonnością do grzechu? Czy podejrzenia o zepsucie i świętokradztwo okażą się prawdą? Odpowiedzi na te pytania szuka szlifujący jeszcze umiejętności i wciąż pracujący na swoją pozycję młody inkwizytor Mordimer Madderdin.
Przy okazji poznaje tajemnicę zniknięcia Jezusa Chrystusa, część sekretów Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także przepowiednię dotyczącą własnej przyszłości.

Bicz Boży - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć