ebook Bicz Boży - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6425)

Bicz Boży - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.26
Audiobook - najniższa cena: 26.86
wciąż za drogo?
26.86 zł Lub 24.17 zł
29.90 zł
26.91 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wersja audio powieści z inkwizytorskiego cyklu Jacka Piekary. Ktoś w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy popełnili obrzydliwe zbrodnie?

Wezwani na Szubieniczną Górę inkwizytorzy stają się świadkami przerażającej śmierci. Miejscowy biskup w uroczystych szatach płonie na stosie niczym ostatni heretyk. Wkrótce okazuje się, że nie jest to pierwszy przypadek niewyjaśnionego zgonu sługi kościoła w tych okolicach... i nie ostatni.
Kto i dlaczego posuwa się do tak okrutnych zbrodni? I czym zasłużyły sobie na to ofiary? Nadgorliwością w świętości czy może niepohamowaną skłonnością do grzechu? Czy podejrzenia o zepsucie i świętokradztwo okażą się prawdą? Odpowiedzi na te pytania szuka szlifujący jeszcze umiejętności i wciąż pracujący na swoją pozycję młody inkwizytor Mordimer Madderdin.
Przy okazji poznaje tajemnicę zniknięcia Jezusa Chrystusa, część sekretów Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także przepowiednię dotyczącą własnej przyszłości.

Bicz Boży - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć