Układ zamknięty - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 33.01
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 33.01 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.01 zł
33.06 zł
37.52 zł
37.90 zł
Pozostałe księgarnie
37.90 zł
Opis:

Audiobook z głośnego filmu „Układ zamknięty” w reżyserii Ryszarda Bugajskiego z Januszem Gajosem i Kazimierzem Kaczorem w rolach głównych. 

Film w Polsce i za granicą miał bardzo dobre przyjęcie i drugą co do wielkości frekwencję w kinach w br.
Audiobook powstał z pełnej warstwy dźwiękowej Filmu (oryginalna ścieżka dźwiękowa, dialogi, tła, efekty, atmosfery) uzupełniony o specjalnie napisaną do tej produkcji narrację. Na podstawie materiału filmowego oraz scenariusza narrację przygotował ceniony, polski pisarz Marcin Ciszewski. 
Audiobook przygotowano nie na kanwie książki lub powieści, jak to sie dzieje zazwyczaj, ale jego podstawą jest materiał filmowy, jest to pierwsze tego typu wydawnictwo. Narratorem audiobooka jest, pierwszy raz w tej roli, Kazimierz Staszewski.              

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i Naczelnika Urzędu Skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

„Genialny aktorski koncert. Musicie to zobaczyć.” (Gazeta.pl).

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć