Pełna MOC możliwości
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.85 / 5.00
liczba ocen: 711
Ilość stron (szacowana): 192
najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.20 zł
37.05 zł
Pozostałe księgarnie
-52% 14.90 zł
-52% 14.90 zł
-52% 14.90 zł
Opis:

Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład!

Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”. Okazje pojawiły się na Twojej drodze. Ale to Ty schyliłeś się, podniosłeś je, włożyłeś w nie pasję, ciężką pracę, upór i odniosłeś sukces. Czytelniku! Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz, po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów. Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości. O tym właśnie opowiadał Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu.

Książka, którą trzymasz w ręku, stanowi rozwinięcie tamtego wykładu. Za pośrednictwem internetu przesłanie autora dotarło do wielu ludzi, może również do Ciebie. Zaczęły spływać e-maile, pytania, prośby o pomoc w wychodzeniu na prostą, na drogę do pełni możliwości. Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo — właśnie za pośrednictwem tej książki.

 

Jacek Walkiewicz - Absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny i motywujący mówca, trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

 

 


 

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Pierwsza książka, a w zasadzie ebook, przeczytana w tym roku, bardzo inspirująca i motywująca do działania. Idealna na początek roku, miesiąca, tygodnia, dnia... Jeśli szukacie prostych, skutecznych metod, jak radzić sobie w życiu i się spełniać, ta książka jest dla Was! Autor przytacza wiele różnych cytatów z poradników motywacyjnych i je dosyć skutecznie obala. Byłam i wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem tego ebooka. Polecam!

 • Awatar

  - człowiek uczy się na błędach tylko wtedy kiedy wie, że je popełnia ..
  - podróże kształcą? Tak, ale tylko tych wykształconych ..
  - ludziom nic w życiu się nie udaje, bowiem wszystko wynika z czegoś ..
  - marzenia są tam, gdzie jest wolność ..
  - marzenia są po nic - są po prostu po to by je zrealizować ..
  - sukces to mieć to, co się chce ..

  To tylko niektóre wartościowe, ciekawe, dające do myślenia cytaty z tego życiowego poradnika .. Dla mnie osobiście literatura powinna zmuszać do myslenia .. książka Pana Jacka Walkiewicza niewątpliwie to robi .. i to z jaką siłą.

 • Awatar

  Ładuje baterie jak mało co, jak do tej pory najlepszy "motywator" jaki czytałem. Wykład widziałem już chyba z 4 razy. Jest MOC ;)

 • Awatar

  "Są w życiu rzeczy, które warto i które się opłaca. Nie zawsze to co się opłaca warto i nie zawsze warto to co się opłaca.. Spełnione marzenia nie mają ceny. Ludzie zmieniają partnerów, ale to tylko imię się zmienia, a problemy zostają te same, bo są w Nas." To niektóre cytaty z tej książki, warto zacząć od słynnego wykładu na Youtube tedex.

 • Awatar

  Książka "Pełna MOC możliwości" jest naprawdę dobrym i mocnym kopniakiem w tyłek. Akurat takim jakiego w tym momencie potrzebowałam, więc można powiedzieć, że ta promocja spadła mi jak z nieba, w idealnej chwili. Ale nawet jeśli nie macie akurat kryzysu, nie czujecie potrzeby ruszenia z miejsca, ani nie szukacie dodatkowej motywacji - warto przeczytać. Bo książka Jacka Walkiewicza to potężna dawka pozytywnej energii, której nigdy dość.

 • Awatar

  Świetne podsumowanie! Byłem pod ogromnym wrażeniem wykładu. Książka jest jego rozwinięciem i powiem nawet, że bardzo ciekawym! Mocno inspirująca do działania. Pamiętajcie marzenia są tylko po to by je realizować :D

Inne proponowane
Warto zerknąć