ebook Rework
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 107712) Ilość stron (szacowana): 304

Rework
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
24.70 zł Lub 22.23 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
22.45 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mamy dwudziesty pierwszy wiek, więc w drodze do osiągnięcia biznesowego sukcesu nie oglądaj się na święte krowy, tylko zdaj się na niekonwencjonalną wiedzę i doświadczenie założycieli firmy 37signals. Nie używają oni żargonu charakterystycznego dla biznesowych doradców czy absolwentów studiów MBA. Oferują praktyczne porady, przydatne dla każdego. Wspaniała książka.

 
Saul Kaplan, pomysłodawca i założyciel Business Innovation Factory
 
Szukasz lepszej i łatwiejszej drogi do biznesowego sukcesu?
Na początek zapomnij o przestarzałym, klasycznym modelu zakładania firmy. Nie trać czasu na pisanie biznesplanu, poznawanie konkurencji, szukanie inwestorów itd. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie, że kiedy wykonasz całą tę mrówczą pracę, Twoje cenne dane będą już nieaktualne.
 
Jedyne, co musisz zrobić, to przestać gadać i wziąć się do roboty! Przeczytaj tę książkę i zacznij swój biznes już dziś, na nowych warunkach. Przekonaj się, jak można efektywnie pracować i ściągnąć na siebie uwagę otoczenia bez konieczności wydawania wielkiej kasy. Już wkrótce będziesz w stanie konkurować z wielkimi przedsiębiorstwami — bez marnowania dużych środków na marketing czy reklamę — i zdołasz odnieść sukces bez przygotowywania finansowych prognoz i pięcioletnich planów.
 
Dla kogo jest ta książka? Dla Ciebie! Jej wartość docenią szczególnie przedsiębiorcy z krwi i kości, właściciele małych firm, osoby, które nie cierpią swojej etatowej pracy, ofiary restrukturyzacji oraz artyści, którzy nie chcą już więcej głodować. Nie trać czasu, to najlepszy moment na start!
 
Jason Fried i David Heinemeier Hansson są założycielami pionierskiej firmy 37singals, która działa w branży komputerowej i której produktów używają miliony osób na całym świecie. Informacje o niej ukazały się w takich czasopismach, jak „Time”, „Newsweek” czy „Wired”. Autorzy wspólnie z pozostałymi pracownikami firmy prowadzą również niezwykle popularny blog Singal vs. Noise. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.37signals.com.
Rework od Jason Fried, David Heinemeier Hansson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  REWORK... czyli jak inaczej spojrzeć na swój przyszły (lub obecny) biznes. Bardzo nietypowe podejście do zakładania firmy, jej prowadzenia oraz samego produktu. Napisana też nie do końca zgodnie z nurtem pisarskim - krótkie, zwięzłe rozdziały doskonale opisujące zasygnalizowany w tytule problem.
  Pozycja do przeczytania dla każdego startupowca, e-marketingowca.

 • Awatar

  książka od początku zapowiadała się ciekawie.
  Dużo informacji utwierdzających mnie w wielu jak że ważnych przekonaniach.
  Daje kopa do biznesu !

Warto zerknąć