ebook Nowicjuszka
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 48991) Ilość stron (szacowana): 452

Nowicjuszka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.87
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.87 zł Lub 30.48 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
33.92 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Imardin to miasto ponurych intryg i niebezpiecznej polityki, gdzie władzę sprawują ci, którzy obdarzeni są magią. W ten ustalony porządek wtargnęła bezdomna dziewczyna o niezwykłym talencie magicznym. Odkąd przygarnęła ją Gildia Magów, jej życie zmieniło się nieodwracalnie - na lepsze czy gorsze? Sonea wiedziała, że nauka w Gildii Magów nie będzie łatwa, ale nie przewidziała niechęci, jakiej dozna ze strony innych nowicjuszy. Jej szkolnymi kolegami są synowie i córki najpotężniejszych rodów w królestwie, którzy zrobią wszystko, żeby poniosła klęskę - nie licząc się z kosztami. Niemniej przyjęcie opieki Wielkiego Mistrza Gildii może dla Sonei oznaczać jeszcze marniejszy los. Albowiem Wielki Mistrz Akkarin skrywa sekret znacznie czarniejszy niż jego szaty.
Nowicjuszka to drugi tom znakomitej nowej trylogii fantasy, skrzącej się od magii, akcji i przygód, będącej dziełem jednej z najciekawszych nowych autorek fantastyki.

Nowicjuszka od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Plotka ma swój cykl życiowy, a kiedy podejrzenia w końcu robią się przebrzmiałe, odchodzą w niepamięć.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Wartkość akcji dorównuje poprzedniej części przygód Sonei. Czyta się bardzo przyjemnie. Polecam każdemu :)

 • Awatar

  Tak jak myślałem, drugi tom powieści o "Czarnym Magu" wciąga równie mocno jak pierwszy. Teraz już wiem, że pieniądze poświęcone na ten zakup nie poszły na marne ;)

  Akcja z każdą kolejną stroną nabiera coraz więcej rumieńców, odkrywając przed nami coraz to nowsze "podboje" naszych bohaterów. Choć nie ma w nich wiele momentów zaskakujących (większość można przewidzieć w połowie) to zgrabnie rozwijają i popychają akcję do przodu dając autorce możliwość bezproblemowego kształtowania postaci (i zapełniania kolejnych stron oczywiście ;P). Pomimo tego tysiąca zapisanych stron nie czuje się, aby fabuła nam ciążyła, a wątki były rozwijane na siłę. Wprost przeciwnie, akcja toczy się żywo, ma się wrażenie uczestniczenia w prawdziwym życiu magów (bez przesadzonych, czy naciąganych sytuacji), a wiele ciekawych motywów nie zostało jeszcze dobitnie zakończonych. Ba, parę motywów dopiero teraz znalazło swój początek - także, emocje sięgną zapewne zenitu w ostatnim, trzecim tomie, za który niedługo się zabiorę.

 • Awatar

  Kojeny tom. Wciąż książka akcji i przygody. Jest magia sa walki i niestety znów ciut za długa, bo atorka znów - jak dla mnie - przeciąga na siłe opisy i samą akcje. Tom I czytałem w miare lekko a tutaj juz musiałem troche "przemeczyć"

Warto zerknąć