ebook Trzecie królestwo
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 566)

Trzecie królestwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.26
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.26 zł Lub 20.93 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
23.31 zł
25.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów: Richarda Cyphera, Kahlan Amnell, czarodzieja Zedda i innych. Trzecie królestwo to kontynuacja Wróżebnej machiny.

Łaknąca krwi Zaszyta Służka, która uwięziła Kahlan, została zabita przez Richarda. Przedtem jednak zdążyła ich oboje naznaczyć zabijającym powoli dotknięciem śmierci. Biskup Hannis Arc i opat Dreier, zabawiając się proroctwami i czarną magią, wskrzesili straszliwe zło i zburzyli mur, za którym je zamknięto. Uwolnione potwory grasują po świecie, polując na ludzkie dusze. Porwały także dziadka i przyjaciół Richarda, którzy mieli uzdrowić jego i Kahlan. Richard, pozbawiony magicznego daru, mając tylko Miecz Prawdy, własny spryt i niezwykłą towarzyszkę, młodą uzdrowicielkę Samanthę, musi odnaleźć przyjaciół, nim śmiertelna skaza zabije jego i Matkę Spowiedniczkę. Nie wie, że zagraża jej także opat, który pragnie, by w chwili męczeńskiej śmierci wypowiedziała ona ważne proroctwo…

„Majstersztyk opowieści o hipnotycznej sile oddziaływania”.

                                                                          „RT Book Reviews”

Trzecie królestwo od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wyjątkowo słaba pozycja z twórczości Goodkinda. Widać wyraźnie, że autor nie ma już pomysłu na dalsze części cyklu 'Miecz Prawdy' i stara się na siłę dopisywać kolejne tomy. Napisana lekko, czyta się dość szybko, ale fabuła nudna i na wskroś przewidywalna.

Warto zerknąć