ebook Zagubiony heros
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 306368) Ilość stron (szacowana): 438

Zagubiony heros
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.26
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
30.26 zł Lub 27.23 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
30.26 zł
31.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Nowi bohaterowie i starzy znajomi z Obozu Herosów w pierwszym tomie głośnej serii „Olimpijscy Herosi”. Książka naładowana niesamowitymi wydarzeniami, zwrotami akcji, zagadkami i humorem!

JASON MA PROBLEM. Kiedy budzi się w autobusie pełnym nastolatków jadących na szkolną wycieczkę, nie pamięta niczego. Wszystko wskazuje na to, że ma dziewczynę, Piper, i najlepszego przyjaciela, Leona. Są uczniami Szkoły Dziczy dla „złych dzieciaków”. Co Jason zrobił, że skończył w takiej szkole? I gdzie właściwie jest? Jason nie wie nawet, kim jest. Wie tylko, że to wszystko wygląda bardzo źle.
PIPER MA SWOJĄ TAJEMNICĘ. Jej ojciec, słynny aktor filmowy, przed trzema dniami gdzieś zaginął, a ona miała sen, w którym tata ma jakieś poważne kłopoty. Piper nie potrafi odkryć znaczenia tego snu, nie rozumie też, dlaczego jej chłopak, Jason, nagle jej nie poznaje. Podczas szkolnej wycieczki wybucha burza, podczas której atakują ich straszne potwory. Piper, Jason i Leo zostają przeniesieni do miejsca zwanego Obozem Herosów. Piper czuje, że musi za wszelką cenę znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania.
LEO MA NIEZWYKŁE ZDOLNOŚCI TECHNICZNE. Kiedy w Obozie Herosów przydzielają mu domek pełen narzędzi, czuje się jak u siebie. Ale dzieją się tam też dziwne rzeczy. Wszyscy mówią o ciążącej na domku klątwie i o jakimś chłopaku, który zaginął. Mało tego, jego współtowarzysze twierdzą, że wszyscy – łącznie z nim – są dziećmi jakichś bogów. Czy ma to coś wspólnego z utratą pamięci przez Jasona albo z tym, że Leo wciąż widzi jakieś duchy?


Oto pierwszy tomy nowej serii „Olimpijscy Herosi”. Jej autor, twórca wielu bestsellerów Rick Riordan, naładował tę książkę niespodziewanymi zwrotami akcji, zagadkami i humorem, tworząc wielką opowieść o niesamowitych przygodach.

Zagubiony heros od Rick Riordan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bogowie nienawidzą ludzi. Lubią być ludziom potrzebni, ale nie na odwrót.
Wielkie zwycięstwa wymagają wielkiego ryzyka.
Uważam, że miłość jest najpotężniejszym bodźcem na świecie. To dzięki niej śmiertelnicy stają się wielcy. Najszlachetniejszych, najdzielniejszych czynów dokonuje się z miłości.
Ale piękność to również znalezienie własnego stylu, najbardziej naturalnego. Żeby być idealną pięknością, trzeba to czuć. Nie można starać się być kimś, kim się nie jest.
Najszlachetniejszych, najdzielniejszych czynów dokonuje się z miłości.
Poczucie humoru jest dobrym sposobem na ukrywanie bólu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć