Wilk z Wall Street
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.68 / 5.00
liczba ocen: 21583
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 złpremium: 19.14 zł
-34% 20.90 zł
26.68 zł
27.12 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
25.83 zł
26.76 zł
28.71 zł
29.00 zł
31.89 zł
31.89 zł
Opis:

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu

W latach 90-tych XX wieku Jordan Belfort był jednym z najbardziej znanych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Za dnia zarabiał tysiące dolarów na minutę. Nocą wydawał je równie błyskawicznie na narkotyki, seks i zagraniczne podróże. Prowadząc interesy na krawędzi prawa bądź je łamiąc, zwrócił na siebie uwagę amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, lecz nawet wtedy nie zrezygnował z hulaszczego trybu życia. W ten sposób rozpoczęła się emocjonująca gra w kotka i myszkę z FBI oraz instytucjami nadzorującymi nowojorską Wall Street.

Jego historia została przeniesiona na ekran kinowy przez Martina Scorsese, a w rolę Belforta brawurowo wcielił się Leonardo DiCaprio.

Tak, jest prostacka, grubiańska i wulgarna… i czyta się ją jednym tchem. Dostarcza rozrywki jak literatura brukowa i jest namacalnie prawdziwa niczym akt oskarżenia

- "Kirkus Reviews"

Wybuchowe skrzyżowanie Fajerwerków próżności Toma Wolfe'a i Chłopców z ferajny Scorsese'a

- "Sunday Times"

Dla nie znających Wall Street to ważna lektura. Dla obeznanych po prostu świetna zabawa

- TheStreet.com

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Przeczytalam na fali popularnosci filmu-i jak to ne raz juz bylo, ksiazka jest duzo lepsza od ekranizacji, chociaz film sam w sobie i tak jest niezly. Swiatopogladu czy zycia raczej po tej lekturze nikt nie zmieni, ale czas spedzony na czytaniu na pewno nie bedzie czasem znarmowanym.

 • Awatar

  Lektura akurat na wakacyjne wylegiwanie się na leżaku.

 • Awatar

  Na początku obejrzałam film chociaż zazwyczaj nie robię tego zanim nie przeczytam książki ale był to wyjątek. Nie powiem film zdecydowanie dla osób +18 przesiąknięty światem biznesu narkotyków i prostytutek. Opowieść która jednak jest z pewnym morałem można mieć wszystko ale można to bardzo szybko stracić chociażby jak Jordan przez narkotyki. Film jak i książka pełna humoru i dość "luźnego" wręcz momentami prostackiego języka co nadaje książce to coś co sprawia że chcę się ją czytać. Właśnie czeka na mnie "Polowanie na Wilka z Wall Street" " :)

 • Awatar

  Przyjemna lektura. Polecam

Inne proponowane
Warto zerknąć