ebook Wilk z Wall Street
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 19833)

Wilk z Wall Street

E-book - najniższa cena: 28.07
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Pieniądze, narkotyki, seks i chciwość, czyli prawdziwa historia Wilka z Wall Street! Opowieść o świecie giełdowych drapieżników przeniesiona na ekran przez samego Martina Scorsese.
 

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu.
W latach 90. XX wieku Jordan Belfort był jednym z najbardziej znanych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Za dnia zarabiał tysiące dolarów na minutę. Nocą wydawał je równie błyskawicznie na narkotyki, seks i zagraniczne podróże. Prowadząc interesy na krawędzi prawa bądź je łamiąc, zwrócił na siebie uwagę amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, lecz nawet wtedy nie zrezygnował z hulaszczego trybu życia. W ten sposób rozpoczęła się emocjonująca gra w kotka i myszkę z FBI oraz instytucjami nadzorującymi nowojorską Wall Street. Niedawno jego historia została przeniesiona na ekran kinowy przez Martina Scorsese, a w rolę Belforta brawurowo wcielił się Leonardo DiCaprio.

„Tak, jest prostacka, grubiańska i wulgarna... i czyta się ją jednym tchem. Dostarcza rozrywki jak literatura brukowa i jest namacalnie prawdziwa niczym akt oskarżenia”. - „Kirkus Reviews”

 

„Wybuchowe skrzyżowanie «Fajerwerków próżności» Toma Wolfe’a i «Chłopców z ferajny» Scorsese’a”. - „Sunday Times”

 

Wilk z Wall Street od Jordan Belfort możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pieniądze są cudowne! Posiadanie pieniędzy to konieczność! Posłuchajcie i dobrze zapamiętajcie: w ubóstwie nie ma nic szlachetnego. Byłem bogaty i byłem biedy i wierzcie mi: wolę być bogaty.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Przeczytalam na fali popularnosci filmu-i jak to ne raz juz bylo, ksiazka jest duzo lepsza od ekranizacji, chociaz film sam w sobie i tak jest niezly. Swiatopogladu czy zycia raczej po tej lekturze nikt nie zmieni, ale czas spedzony na czytaniu na pewno nie bedzie czasem znarmowanym.

 • Awatar

  Lektura akurat na wakacyjne wylegiwanie się na leżaku.

 • Awatar

  Na początku obejrzałam film chociaż zazwyczaj nie robię tego zanim nie przeczytam książki ale był to wyjątek. Nie powiem film zdecydowanie dla osób +18 przesiąknięty światem biznesu narkotyków i prostytutek. Opowieść która jednak jest z pewnym morałem można mieć wszystko ale można to bardzo szybko stracić chociażby jak Jordan przez narkotyki. Film jak i książka pełna humoru i dość "luźnego" wręcz momentami prostackiego języka co nadaje książce to coś co sprawia że chcę się ją czytać. Właśnie czeka na mnie "Polowanie na Wilka z Wall Street" " :)

 • Awatar

  Przyjemna lektura. Polecam

Warto zerknąć