Niewygodna prawda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.06 / 5.00
liczba ocen: 886
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.00 zł
18.12 zł
18.86 zł
19.55 zł
23.00 zł
Pozostałe księgarnie
18.62 zł
19.09 zł
19.55 zł
19.84 zł
20.70 zł
20.70 zł
20.70 zł
21.00 zł
23.00 zł
23.00 zł
Opis:

Kiedy jej samolot ma opóźnienie i odleci dopiero nazajutrz, Gaby Struthers z konieczności zmuszona jest spędzić noc, dzieląc pokój z nieznajomą, przerażoną młodą dziewczyną Lauren Cookson.

Ale dlaczego Gaby wzbudza w niej takie przerażenie? Lauren nie chce tego zdradzić. Mówi natomiast bez ładu i składu o niewinnym mężczyźnie, który trafił do więzienia za morderstwo, którego nie popełnił. Gaby wkrótce odkryje, że obecność Lauren w samolocie nie była przypadkowa. Ofiarą morderstwa jest bowiem Francine Breary, żona jedynego mężczyzny, którego Gaby kiedykolwiek kochała. Tim Breary przyznał się do morderstwa i nawet przekazał policji dowody popełnionej przez siebie zbrodni. Nie podał jedynie motywu: twierdzi, że nie ma pojęcia, dlaczego to zrobił.

Sophie Hannah tworzy wielopoziomową, skomplikowaną intrygę, pełną gwałtownych zwrotów akcji i niespodzianek. Wspaniale napisany, zuchwały i piekielnie wciągający triumf.

Heat Magazine

Hannah ponownie daje dowód literackich umiejętności, zdolności tworzenia skomplikowanych fabuł, barwnych postaci, nie wspominając już o wciągającym początku. Niewygodna prawda równie dobrze mogłaby wyjść spod pióra Agathy Christie. Narastające stopniowo napięcie wskazuje na dojrzałość autorki i jej warsztatu literackiego. Intryga to prawdziwy majstersztyk.

Daily Mail

CYTATY:
To ciągła bliskość, a nie separacja sprawia, że miłość przemija.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć