ebook 59 sekund. Pomyśl chwilę, zmień wiele - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5962)

59 sekund. Pomyśl chwilę, zmień wiele - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
29.90 zł
Inne proponowane

Na wstępie sporządź listę rzeczy, których wykonanie zajmuje ci 59 sekund. Następnie skreśl je i w czasie, który zyskasz dzięki temu śmiałemu posunięciu, przesłuchaj audiobooka 59 sekund. Masz wciąż za mało czasu? Skoncentruj się na krótkich streszczeniach najistotniejszych wątków, które znajdziesz w kolejnych rozdziałach. Ich przesłuchanie również zajmuje niecałą minutę, a zawarta w nich wiedza może okazać się bardzo pomocna przy rozstrzyganiu ważnych życiowych wyborów. Warto jednak poświęcić 590 albo nawet 5900 sekund na przesłuchanie audiobooka od deski do deski, by poznać przebieg wielu fascynujących eksperymentów psychologicznych, których wyniki pomagają poruszać się w gąszczu kluczowych życiowych decyzji i unikać przy tym szkodliwych, rozpowszechnionych stereotypów.

59 sekund. Pomyśl chwilę, zmień wiele - audiobook od Richard Wiseman możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Muszę przyznać, że e-book mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Spodziewałem się mało mięska, a tutaj wyszło kilka fajnych rzeczy opartych na potwierdzonych badaniach.

Warto zerknąć