ebook Całkiem inna historia
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 1950)

Całkiem inna historia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.02
Audiobook - najniższa cena: 27.12
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
29.74 zł
32.54 zł Lub 29.29 zł
34.99 zł
27.07 zł
28.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść kryminalna, która zyskała status bestsellera. Druga część cyklu Håkana Nessera o wyrafinowanym sceptyku, któremu przestało się wieść i w życiu zawodowym, i w życiu prywatnym. Inspektor GUNNAR BARBAROTTI – mimo coraz głębszych rozczarowań – będzie musiał się zmierzyć z piekielnie trudną sprawą zabójstw, które tylko pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego…

W drugiej książce o Gunnarze Barbarottim, „Całkiem inna historia”, ponownie spotykamy wyrafinowanego sceptyka szukającego czasami wskazówek w Piśmie Świętym, którego poznaliśmy w powieści „Człowiek bez psa”. Barbarottim ma coraz więcej wątpliwości związanych ze swoją karierą zawodową, a życie osobiste obfituje w nieoczekiwane zmiany akcji i planów…

Kilkoro Szwedów spędza wspólnie czas podczas dwutygodniowego urlopu w Finiste’re w Bretanii na początku XXI stulecia – dwie pary, dwóch singli – w sumie sześcioro świeżo poznanych przyjaciół. Zażywają kąpieli, rozkoszują francuskim jedzeniem, organizują wycieczki i flirtują, nie zważając na zobowiązania małżeńskie. Na pamiątkę zostaje kilka fotografii, może jakieś zdjęcie grupowe, jakaś akwarelka i anonimowy pamiętnik opisujący ich eskapady.
Pięć lat później ktoś zaczyna ich zabijać, jedno po drugim, informując wcześniej listownie o swoich planach inspektora kryminalnego Gunnara Barbarotti w Kymlinge. Sprawa odbija się szerokim echem w mediach, które rozpętują nagonkę na policję. Morderca ciągle zwodzi śledczych, a jego działanie jest coraz bardziej niezrozumiałe i pełne zagadek. Pozornie jego ofiary nie mają ze sobą nic wspólnego. Dlaczego seryjny morderca wybiera właśnie ich i dlaczego za każdym razem stosuje inną metodę zabijania?

Całkiem inna historia od Håkan Nesser możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Świat i życie są pełne nieprecyzyjnych obietnic, zapachów i przeczuć, których jeszcze nie rozumiemy. Kiedy je zrozumiemy, pojawi się pustka.
Trzeba wierzyć w to, że ludzie są dobrzy, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej...
Trzeba robić to, co w naszej mocy, a potem żywić nadzieję i ufać.
Trzeba wierzyć w to, że ludzie są dobrzy, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej...
Każde działanie rodzi konsekwencje i prędzej czy później musimy odpowiedzieć za swoje czyny...
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć